Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Hallgassak a...

Mit tegyek? Hallgassak a belső hangra, vagy lássam be, hogy megtörtént velem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek hülyének...

Kicsit talán megvisel a dolog, s nem látok tisztán. Ti mt gondoltok?


Szóval a terhességem elején, 5.héten elkezdtem vérezni.

13. dpo-n pozitív volt a teszt, 16.-on pedig jött a vérzés.

Rögtön dokihoz mentem,aki azt mondta, megtörténhet bármi. S hogy nem látja drámainak a dolgokat.. Meg hogy ha eláll a vérzés, akkor is lehet, hogy nem marad a baba, s talán végig "menstruálok", mégis marad...

Szóval kaptam gyógyszert, pihentem valamennyit. Tesztem nem erősödött, csak halványult. De most, a vérzés kezdete után 9 nappal is egyételműen pozitív még.(de halvány, korábban erősebb volt, pedig akkor sem volt még túl erős.)

Szóval 6 napig véreztem, mint egy sima mensinél...4 nap múlva megyek dokihoz.

Tudom, hogy minden jel arra utal, hogy elvetéltem.


De nem tudom elhinni, azt érzem, hogy ez egyszerűen nem történhetett meg. Állandóan farkaséhes vagyok, meg álmos, pont mint az első babámnál. Egy belső hang azt súgja, hogy ott a baba. De akkor miért nem erősödött a teszt? Lenne erre valami magyarázat?

Az ember kapaszkodik az utolsó fűszálba...


2012. ápr. 26. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!mert ezzel rontod a dolgot!!csak pozitíva!!ha úgy érzed ott a baba igazad lesz meglásd!!én 3szor vetéltem,és éreztem mindíg hogy nincs rendben a bab,pedig 6-8-10hetesek voltak csak és egynél barnáztam,majd véreztem..ha úgy érzed úgy lessz!

Nyugodj meg úgysem tehetsz semmit csak nyugodtan pihenj,és gondolj,hallgass a megérzésedre!!

2012. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, hogy ezt írod!!!
2012. ápr. 26. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:

az 1. terhességem teljesen probléma mentes volt. Utána volt egy vetélésem, csak egy rövid ideig véreztem, de tudtam, ott a vége. :(

Aztán újra terhes lettem, már az elején kaptam gyógyszert, hormonpótlást, kb egy hétig véreztem. És rendben volt minden, ma már 5 hónapos. :) fel a fejjel, csak pozitívan!!

2012. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm! És csináltál tesztet, mikor véreztél és megmaradt a baba? Vérzés ellenéte erősödött a tesztcsík?

Mert nálam azóta nem...

2012. ápr. 26. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, nem erre a válaszra vársz, de szerintem ne éld bele magad túlzottan, és sokkal nagyobb lesz az örömöd, ha baba van, és talán kisebb a csalódás, ha nincs.

Szurkolok, hogy baba legyen.

Barátnőm rákszűrésre ment és kiderül, hogy 16 hetes terhes. 4x is megvolt neki rendesen. Már elmúlt 2 éves a kislánya. :)

2012. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még a vérzés előtt teszteltem, de akkor egyértelműen pozi lett, utána nem csináltam.
2012. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia! Ha ez a válasz segít megnyugodni, én is az 5.héten pozitívat teszteltem. viszont rá 9 napra barnáztam és végül megjött. Megint teszteltem a 2 napos vérzés után, de akkor totál negatív lett a teszt, nem halvány, hanem full negatív.


Még reménykedj szerintem, ott lehet a pici :)

2012. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Ezek szerint nálad megmaradt s pici? Ezt nem írtad,csak a pozitív energiabol gondolom! :)

Azert érdekel nagyon;h lehet negativ teszt vérzés utan,amikor megis van baba??

2012. ápr. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!