Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden pasinak van előváladéka?

Minden pasinak van előváladéka?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de én SOHA nem tapasztalok semmiféle váladékot páromnál, ha kézzel okozok neki örömöt, csak a legvégén természetesen. Akkor nálunk biztonsággal működhet a megszakításos védekezés, nem?


MÉg egy plusz kérdés: ha már 1 hete nem voltunk együtt, a felgyülemlett "mennyiség" miatt vajon nagyobb az esély az előváladékra?



2012. máj. 2. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaaaaj... Mindegyiknek van.
2012. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem érzem??? Mármint amikor kézzel okozok neki örömöt. Teljesen száraz egész végig.
2012. máj. 2. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom elképzelni, hogy vkinek nincs.

De jó, tegyük fel, hogy tényleg nincs...

És?

A megszakítás megbízhatatlanságát nem csak az előváladék adja. A férfi hiába ügyes, nem mindig tudja időben kivenni.

Ráadásul sokaknál már az orgazmus érzése előtt is ürül ondó.

Azt hiszi időben kihúzta, közben az első adag beléd ment.


Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz normálisan! Fel kellene fogni, hogy te vagy a nő, e szívsz nagyobbat!

A férfi könnyen mondja, hogy ügyes lesz, nem ő fog ráb.szni, ha mégsem.

Elhiheted, hogy az a többmillió férfi, aki ezzel a módszerrel nemzett gyereket, az s azt monda a párjának, hogy ügyes lesz és időben kiveszi.

Aztán még se sikerült.


Ha nem jön össze, neked kell abortuszra menned, vagy neked kell megszülnöd. A pasi akkor lép le, amikor akar.

2012. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet hogy annyira minimális :)))már bocs hogy így írom le ,minden férfinek van kivétel aki impotens...:))) ez nem olyan "látványos " mint a sperma hogy így fogalmazzak :)))))
2012. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ez néha csak egy csepp, kb, mint a víz. És megnézem azt a pasit, akit te szárazon kielégítesz! Szerencsétlen!
2012. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

No, akkor tisztázzunk valamit. Nem azt írtam, hogy szárazon elégítem ki, hiszen természetesen VAN ejakulációja!!!

De miközben kézzel szerzek neki örömöt, tehát KÖZBEN semmi váladék nincsen, 1-2 cseppecske sem. CSAK az ejakuláció a végén. Remélem, így már érthető vagyok.


Egyébként a kérdést azért tettem fel, mert nem bánnánk, ha mégis baba lenne - bár nem most lenne anyagilag a legideálisabb (dehát mikor mondhatja manapság az átlagember, hogy ideálisak az anyagiak...), ezért pár hónapot még várnánk mielőtt élesben próbálkoznánk - de nem lenne gond, ha mégis becsúszna, ezzel mindketten kalkuláltunk.

2012. máj. 2. 10:38
 7/7 ez már jó? válasza:
Valakinek közvetlen az ejakuláció előtt, valakinek merevedés kezdetekor.
2022. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!