Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok Provera tablettá...

Tapasztalatok Provera tablettával?

Figyelt kérdés
Méhszájseb műtétre készülök, de persze ebben a ciklusban nem volt spontán tüszőérésem, és nem is akar megjönni. Most Proverát kaptam egy megvonásos vérzés kiváltására, 3*1-et kell szednem, és a 4. vérzésmentes napot kéne magvárni. Na én mielőtt elkezdtem szedni már pecsételtem, és ma szedem 6. napja. Gondolom megint a sebem vérezget... A provera ugye "teszi a dolgát"? Csak akkor mehet tovább a babaprojekt, ha túl vagyok a műtéten, így már nagyon izgulok...

2012. máj. 1. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
én szedtem a provera-t úgy mint te. 10 napig szedtem 3X1-et és mikor elfogyott 3 napjára megjött rendesen.
2012. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos,nekem vegyesek a tapsztalataim a Proverával kapcsolatban:

elhúzodó vérzésre szedtem,2x10mg-ot 10 napig.Abbahagyás után 4.napon jött meg a megvonásos vérzés,ami 6 nap után el is múlt,nagyon örültem:)

Azonban ennek 8 hete,azóta semmi..Most azon görcsölök,hogy miért nem jön meg..

Elolvastam a neten szerintem az összes létező fórumot,ezzel kapcsolatban(szerintem amúgy nincs olyan sok),és vkiknek nagyon bejött,vkinek meg semmenyire sem.

Betegtájékoztatóban ott van,hogy anovuláció léphet fel,illetve elmaradhat a mensturáció is.Sőt az egyik szakértőtől kérdezős oldalon azt olvastamhogy a Proverát injekció formájában,nagyobb dózius fog.gátlónak is használják,így a az ottani szakértő orvos,nem igazán értette,hogy miért adják némely kollégái ezt a gyógyszet olyan nőknek,akik babát szeretnének..


Mi ugyan nem szeretnénk babát,de visszagondolva már azt sem tudom,hogy jó ötlet volt e elkezdeni szedni,nem zavarta e meg mégjobban a dolgokat.

Sajnos,nagyon nehéz ügy,sok orvosnál voltam,különösebb problémám nincsen,és mégis mindenhol össze-vissza dolgokat javasolnak..

2012. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden jól sikerült, a 7. napon abbahagytam, és rá 2 napra megjött. Bár csak 2 napig tartott, de ehez igazítottuk a műtétet. Most már minden oké:)

Köszi a válaszokat!

2012. máj. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!