Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérés a 12. napon?

Lehet peteérés a 12. napon?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert mindig 30-32 naposak a ciklusaim,ilyen hamar sose szokott peteérésem lenni,de tegnap olyan volt a folyásom,mint peteéréskor,volt egy kis haszurka is.Ma egy kis halvány rózsaszín is volt a folyásban.A ciklus.hu szerint a 18. nap környékén lenne p.é. és az eddig még mindig bejött,ahogy ott írták.Lehetséges?
2008. ápr. 20. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 36.8 volt reggel a hőm.
2008. ápr. 20. 15:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok a 10.dik napon és én is ugy vagyok vele hogy olyan folyásom mint peteéréskor! Nekem pedig majd 23-a körül hogy legyen! Nekem is van egy kis szurka!
2008. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VEGYÉL OVU TESZTET, ÉS NÉZD A HŐDET... :)
2008. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enis epp erre voltam kivancsi hogy lehetett a 12.napon peteeresem!Volt este rendesen has szurkallasom,mint mikor megakar jonni a menzeszem!Es este eggyuttvoltam a baratommal!De nemtudom mennyi volt az eselyem hogy babas maradtam!
2008. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!