Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden háziorvos felirhatja...

Minden háziorvos felirhatja ezt a gynevac nevü szurit. Mi ez? EttöL tutira terhes lesz valaki? Ok nélkül lehet ezt töle kérni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

www.gynevac.hu


iit mindent megtalálsz:-))))))

2008. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike!!!:-)
2008. ápr. 19. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze szerintem minden házorvos felírja legalábbis nekem igen!És szerintem nagyon jo hatása van de nem kimondottan a teherbeesére hanem minden fertőzéstől megvéd bár én is nagyon reménykedem hogy ettől könnyebben jönni fog a babó mert már 3 éve próbálkozunk!Sok sikert!
2008. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
SZIA, NEKEM 6-BÓL 6 ISMERŐSÖM ETTŐL BABÁS LETT. :) MINDEN HÁZIDOKI FELÍRHATJA.-.. SEMMI SZAKORVOSI VÉLEMÉNY NEM KELL HOZZÁ.
2008. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hu ezn igazán szuper lenne.megyek is kedden a dokimhoz.Nagyon köszi.E!
2008. ápr. 20. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
én is ezt kaptam és nekem nem segitett ez olyanokon segit akiknek gyenge a méhfal és emiatt nemtud beágyazodni.és ha valaki ezt megkepja és az a baja hogy nemtud beágyazodni és mindig lelökődik a menzivel akkor babás lesz.de ha sokszor a menzid késik akkor ez nem segit mert nincs peteérésed
2008. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is kaptam (3 hete az utolsó szurit), és túl vagyok a kúrán. Sztem most sikerült teherbe esnem, teljesen úgy érzem:)

A háziorvos írta fel! Sok sikert:)

2008. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Használtad a Gynevac injekciót végül? Sikerült tőle a baba? Vagy erzel valami más jótékony hatást? En is gondolkodom rajta, csak jó lenne valami tapasztalat.
2009. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!