Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szörnyű mellbimbó fájdalom...

Szörnyű mellbimbó fájdalom volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom és kb 1 hete fáj a mellbimbóm,egyre rosszabb.Az elején még nem fájt ennyire:((Néha nem csak fáj hanem égő érzést érzek az egész mellemben(ez enyhébb mint a fájdalom)

2012. ápr. 28. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam. Annyira fájtak a bimbóim, hogy szinte sírtam fürdésnél, és nappal a melltartót sem tudtam elviselni. Az egész mellemben izomlázszerű fájdalom volt, de eltörpült a bimbó fájdalomhoz képest. Naná hogy terhes voltam :) Ez volt az első jelem. Szurkolok!
2012. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Pontosan nekem is így van ahogy neked volt!Nagyon rossz:(( Sűrű pisilés is volt neked ez idő alatt?
2012. ápr. 28. 10:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Sűrű pisilésre már nem emlékszem, nekem brutális vizes folyásom volt. Na az sokszor olyan volt mintha bepisiltem volna. Már 3 éves lesz a fiam, szóval kicsit halványultak az emlékek, de a cici fájdalom és a folyás még élénk :)
2012. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én jövő hét csütörtökre nem várom, és nekem is egyre jobban fáj a mellbimbóm! Mensi előtt eddig csak a melleim szoktak fájni, de most a mellbimbóm is nagyon. Van egy kis vizes folyásom is, de azért nem olyan brutál mint az előző váalszolónak.

Majd írd meg mindenképpen az erdményt! Szurkolok! Mikor tesztelsz?

2012. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia! Ma nem kéne nekem megjönne de mivel már teszteltem egy negatívat ezért majd csak szerdán ha addig semmi.Persze megírom.És te mikor csinálsz?
2012. ápr. 29. 08:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát én szerdánál előbb nem merek tesztelni. Tegnap egy kicsit elkeseredtem, mert azt olvastam, hogy a mellfájdalom a progeszteron hatása, és én duphastont (progi pótlót) szedek a megtapadás érdekében. Azért bizakodom. Szerdán írd ám meg az eredményt, én is megírom!

Remélem mindkettőnknek pozitív lesz!

2012. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is clostibegyt szedtem! Remélem nem fog meg jönni:)) Ma nem kéne:) még semmi :)Te is írj majd drukkolok!!!
2012. ápr. 29. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem ugyan nem aktuális most, de én is szurkolok nektek!! :))
2012. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ari vagy!!!
2012. ápr. 30. 08:03
 10/13 anonim ***** válasza:

szia! én is pont ugyanilyen égetö érzést éreztem a kisfiammal! volt,hogy tökre fájt,aztán meg semmi. és sürün jártam pisilni is :)

én mára nem vártam,eddig még nem is jött meg.egy picit fájnak a cicieim,de nem ugy mint "annó". azért reménykedjünk! drukkolok neked is! :)

2012. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!