Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbó fájdalom, gyomorégés...

Mellbimbó fájdalom, gyomorégés, tojásfehérje-néha krémesebb nyák, milyen hormon baj lehet?

Figyelt kérdés
Hali tabit már nem szedek több mitn egy éve, a mensim az elején még megjött pár hónapig normálisan aztán hónapokig nem..mostanában nagyjából beállt, igaz hogy sokáig tart mire elmúlik - kb.másfél-két hét a barnázást is számítva, de legalább már megjön rendesen. Utoljára január 14-18körül volt meg.Többször is együtt voltunk a párommal. Már napok óta fáj a mellbimbóm ha hozzáérek pedig nem szokott, és a gyomrom is ég néha mint a fene meg néha fáj is, és elöször átlátszó de néha kicsit krémesebb nyákom van.Cisztám és hasonló nincs. Van valaki akinek hasonló tünetei voltak? nála milyen hormon probléma okozta a gondot?Ugyan nem teszteltem de nem hiszem hogy terhes lennék...eddig se lettem az
2012. febr. 18. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy hormon probléma, okozhatja a közelgő menstruáció, de akár egy késői peteérés is.
2012. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha mégis? Egy csepp is milliókat számít! Teherbeesésnél is vannak ilyen tünetek! Bővebb fehérfolyás, érzékeny mell(bimbó) ...stb. stb. 2 gyerköcöm van. Megnyugtatás képpen érdemes egy teszt!
2012. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De az első válasz is igaz lehet!
2012. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válasokat!

Azért nem gondolom hogy terhes vagyok mert, a babáról már lemondtam. Elegem van a bunkó orvosokból is...az nem segítség hogy "fogyál le"...egy orvos barát mondta egyébként hogy, a túlsúly nyilván nem elönyös, de nem kizáró ok ahhoz hogy valaki babát várjon..amúgy a hormon probléma az egy vékony nönek is hormonprobléma...kétszer is vizsgálták a hormonokat és azt mondták hogy minden jó, a nögyógyászok szerint semmilyen testi bajom nincs...de már másfél éve nem védekezünk a párommal és mégsem jött össze a baba...már millió negatív tesztem volt...igazából, elegem van az egészböl. Azért nevetséges hogy a 21. században ott tart az orvostudomány hogy "foggyá le" az lesz az univerzális megoldás minden bajra..komolyan ennél még egy kuruzsló is többet tud. Bocsi hogy ennyit írok de csalódott vagyok eléggé.

2012. febr. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!