Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már beágyazódáskor elkezd...

Már beágyazódáskor elkezd fájni a mell?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2008. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdett el fájni, amikor már meg kellett volna jönnie. Amúgy nekem mindig is jelezte a mensit a melle, de akkor mikor babaás lettem nagyon fájt, nem is tudtam hasoon aludni, annyira fájt.Aztán nem jött meg és én türelmesen vártem, mikorr már 7 hetes voltam akkor derült ki.Sok sikert 39 hetes kismama
2008. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2008. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"a beágyazódás folyamata körülbelül az első kimaradt menstruáció kezdetének időpontjára fejeződik be..." Ezt mondja a kisokosom. nekem minden alkalommal fájt a mellem, mielőtt megjött. Ez legutóbb is így volt, vártam a vérzést, aztán nem jött, a tesztem meg pozitív lett. :) Szóval a válasz határozott igen. Ja és a könyvet nőgyógyászok írták.
2008. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen! Én ebből vettem észre a terhességet! Már az ötödik héten. Nem bírtam hason feküdni annyira fájt.
2008. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a hasznos válaszokat
2008. ápr. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!