Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Megvan...

Babát szeretnénk. Megvan dagadva a hüvelyem. Utalhat-e ez babára vagy sem márc.5-én volt meg utoljára és a teszt igaz hogy negatív volt de a petefészkem szurkál mind két oldalon. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
persze h lehetsz ha jól számolom épp most lehetsz 6 hetes ami azt jelenti h még nem bizti h a teszt kimutatja!Mikor teszteltél és melyik tesztet használtad?jah és reggeli első vizeletből?
2008. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a teszt neve hogy pregimax plusz. Tegnap d.u és ma reggel is csináltam egyet.Annyira reménykedem hátha...
2008. ápr. 19. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem hétfőn vagy kedden tesztelj,nekem hathetesen mutatta ki a teszt de elég halványan!Ezt a tesztet nem ismerem de nagyon szoritok neked !Kérlek irj h mi lett!első válaszoló vagyok!19 hetes kismami
2008. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg már rég el kellett volna menned dokihoz.

Ha egy hónappal később lettél volna beteg,és terhes vagy azt is ki kellett volna már mutatnia a tesztnek.

Ami tüneteket leírtál nem biztos,hogy terhességre utalnak,inkább valami fertőzésre.Amit lehet,hogy kezelni kellene.

A terhes teszt a hcg nevű hormont mutatja ki,ami jelen van a szervezetbe terhesség esetén.Tehát neked már több mint egy hónapja pozitív lenne,ha terhes lennél.

Ha pedig nincs jelen,akkor vagy nem vagy terhes,vagy valami gond van.

Tehát,szerintem mindenképp irány az orvos.


Sok sikert,remélem mielőbb pozitív lesz a teszted:)))

2008. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!