Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4napja késik a mensim....

Már 4napja késik a mensim. Meg jöhet még pár nap múlva?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 12:21
 1/7 anonim válasza:
0%
Akármikor megjöhet, hallani olyanról, hogy van akinek úgy ahogy van kimarad vagy sokat késik. Egészségügyi oka is lehet, felfázás vagy akármi. A kérdés alapján van esély a terhességre, de a tesz még korai. Nekem először 13 napos késé után lett pozitív a tesztem. Annál nagyon korábban nem muatatja ki. A nőgyógyászodat mindenesetre jó lenne meglátogatni.
2012. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia


nekem mult honapban 4 napot kesett a mensim es utanna jott meg.Sosem szokott kesni.Mivel 1 eve varunk babara valoszinuleg annyira aksrtam maar, hogy emiatt kesett a mensim.

Az elso babamnak 2-3 nap kesesnel mar pozitiv volt a tesztem.

Nem ertem az elso valaszolo miert irja, hogy 13 nap kesesnel lett csak pozitiv a tesztje es hamarabb nem is lehet az....13 dpo-nal nem 13 nap kesesnel akart lenni szerintem.

Ha 4 napja kesik mar nagy valoszinuseggel kimutatja a teszt.

Remelem az lesz a teszt eredmenye amit szeretnel.

2012. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első! Tévedsz! A 10 es érzékenységű már a nem várt napja előtt 2 de akár 3 nappal is kimutatja a terhességet! Nálad valószínű kevesebb hcg hormon volt a szervezetedben és nem az érzékenyebb tesztel teszteltél ezért mutatta ki később! A kérdezőhöz: Tesztelj az a legbiztosabb és nem leszel kételyek között sem, vegyél egy 10 es erősségű tesztet az biztosat fog mutatni!
2012. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, megjöhet még, előfordul pár napos késés. De lehetsz terhes is, már nyugodtan tesztelhetsz, nem korai. Az első nem tudja jól, a tesztek általában az esedékes mensi időpontjától már ki tudják mutatni a terhességet, nála valószínüleg az lehetett az ok, hogy később fogant.
2012. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat : ) hát akkor a teszt mellett döntöttem : P
2012. ápr. 27. 14:09
 6/7 A kérdező kommentje:
ha terhes lennék mennyi lenne a hőm? magas?
2012. ápr. 27. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:

a hot nem lehet 1 meresbol megallapitani tudomasom szerint.

egesz honapban merni kell ebredes utan rogton, mielott felkelnel, mindig agyan abban az idopontban.Van akinek alapbol magasabb a testhoja mint nekem is.Tesztelj reggel az a baiztos :)

2012. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!