Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik mutatja ki előbb a...

Melyik mutatja ki előbb a terhességet?

Figyelt kérdés
A 20-as érzékenységű ovu-teszt vagy a 10-es érzékenységű terhességi teszt? Tudom, hogy az ovu-teszt csak jóstesztként használható a terhesség kimutatására, de kíváncsi lennék rá, vajon ebben az esetben melyik mutatná ki előbb a terhességet?

2012. ápr. 27. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj rám, hogy sarkosan fogalmazok, és hidd el igazán átérzem, amin keresztül mész, DE:

Lányok, akinek megjön a menstruációja az nem terhes!!! Ezt értse meg mindenki! Igem 1000-ből egyszer megesik, hogy van egy kis pecsételés a terhesség elején, de az nem normális! Általában azok "menstruálnak" terhesen, akiknél vmi hormonálisan nem százas. Jó esetben ettől függetlenül minden rendben lesz a babával, de ezért ne szurkoljatok már. Ha megjött, megjött. Majd következő hónapban nem fog, és akkor tényleg ott lesz a pocaklakó. :D Én szívből kívánom. :)

2012. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszi, és alapesetben egyet is értenék veled. De sajnos nálam "hormonálisan nem minden 100%-as" :/

Gond van a pajzsmirigyemmel és valószínűleg van némi sárgatest elégtelenség is, bár ebben még a dokim se biztos, még vizsgálja.

2012. máj. 6. 14:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti! Orvos vagy talán? Minden negyedik nő tapasztal vérzést a terhessége elején. Nekem ia megjött igaz fele annyi mennyiségben és csak 2 és fél napra raadásul előbb ia egy héttel és láss csodát egy egészséges 26 hetes kislányt hordok a szívem alatt! Ja és az ovu teszt semmit nem mutatott
2015. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!