Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellet lehetek terhes...

Spirál mellet lehetek terhes 50. napja nem jött meg?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Minedenképpen csinálj egy tesztet.Párom nagynénje2szer esett teherbe spirálal.
2008. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a spiral ugyanugy mint a tabletta 99 szazalekban biztos...hat van meg ott egy szazalek..de az iszonyu ritka.En 50 napi kesessel reg el mentem volna okihoz..ott mas lehet a baj,kimaradhat fogyokura, idegesseg miatt....
2008. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, DE GYAKORLATILAG lehetséges, hallottam már ilyenről. Szerintem tesztelj, és keresd fel az orvosod, bármi is az eredmény. Ha kimarad 1-1 menstruáció, annak hátterében állhat hormonális probléma, vagy bármilyen változás/idegeskedés az életedben. Nekem például régen a vizsgaidőszakokban volt rendszertelenebb. Vannak terhességi tüneteid?
2008. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehetséges.ismerősömnek 5év után lett 1 kisfia spirál mellett.már2éves
2008. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha spirálod van,gondolom nem szeretnél gyereket.

Akkor meg hogy ehet az,hogy 50 napos késéssel nem csináltál még tesztet,és nem mentél dokihoz sem?

Én pár nap után csináltam volna már.

2008. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
IGEN
2008. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egyszer azt olvastam,hogy valaki,akinek hosszú évek óta fenn volt a spirál,influenzás lett,és ezáltal levált a spirál.Terhes lett,és gyönyörű,egészséges kisbabája lett.
2009. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!