Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Elégé össze vissza szokott megjönni. De már tutira meg kellett volna! Szóval egy ideje van tojásfehérje szerü folyásom mint mensi előtt szokott lenni de tegnap meg ma picit barnás volt. Mensi nincs még ma sem tesztet nem csináltam még mert várok vele picit meg igazából félek is csinálni mert szeretnék is 3. gyereket meg nem is... 2 gyerek van egyikkel sem volt ilyen. Szerintetek mi lehet ez ?

2012. ápr. 25. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A folyás mindenkinél más,viszont ha bőséges akkor jelenthet babát!

A barnázás lehet beágyazódás,vagy épp "emlékszik a szervezeted" hogy meg kéne jönnie,vagy lehet ciszta miatt késik és más a mensid!

Én tesztelnék holnap vagy holnap után egyet,már csak hogy megnyugodj!

2012. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont a legutolsó mensim előtt volt ez! 2 nappal menses előtt barnáztam kezdtem reménykedni,hogy akkor meg se fog jönni végre baba...aztán egyszer csak puff :(! Várj még 1 max 2 napot és tesztelj ha nem jön meg! Remélem nem fog ;)! Sok sikert!
2012. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet de negatív lett nem tudom mi lehet akkor... Ha nem jön meg normálisan irány a doki :(
2012. ápr. 27. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!