Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 3-4 nappal...

Nem várt előtt 3-4 nappal tojásfehérjés nyálka? Jelenthet babát?

Figyelt kérdés

Itt a görbém:


[link]


2012. ápr. 25. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tojásfehérjés nyálka a peteérést szokta jelenti. Nekem egyik terhességemnél vizes volt, másiknál meg semmilyen, teljesen száraz voltam.
2012. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, nekem is akkor szokott lenni, azért csodálkoztam mi ez. egyébként száraz vagyok, csak ma jött ki belőlem "egy darab" ilyen nyálka... tehát nem olyan sok nyálka, mint peteéréskor
2012. ápr. 25. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!!

Igen, nekem jelentette!!!!

Akkor még nem tudtam, hogy baba van, csak reméltem. Mikor fürödtem, láttam, hogy nem a szokásos mensi előtti ragacsos, krémes folyásom van, hanem nagyon vizes, és nyúlós. Furcsa volt nagyon. Még most is olyan vizes, hogy néha úgy érzem, mintha bepisiltem volna :))

3 napja teszteltem pozit!

Ha máskor nem volt ilyen, akkor jelezhet! :))

Szurkolok!

2012. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!