Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt mensi előtti...

A nem várt mensi előtti napokban tesztelhet vki pozitívat Lillyvel? Szerdára nem várom! Ha terhes vagyok és hétfőn tesztelek, már mutathat pozitívat?

Figyelt kérdés
Tudom, h ez nem tartozik a legérzékenyebbek közé, de csak ez van itthon... én meg türelmetlen vagyok:)
2008. ápr. 19. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mért nem veszel érzékenyebbet?Hétfőn már nyítva lesznek a gyógyszertárak,én a helydbe Gabriellel tesztelnék.Ha már kiváncsi vagy mit mutat a teszt.14 hetes pocak babás
2008. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazad van, csak olyan nehéz várni...
2008. ápr. 19. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a 2 napocska megláttod hamar elszalad!Remélem nagyon jó hír vár rád Hétfőn:)Tudom milyen érzés,hisz én is remegő kézel csináltam meg a tesztet.Gabriel kicsit drágább,mind a Lilly,de lehet a Lilly nem mutatná ki,a pozitiv csíkot,és szomi lennél feleslegesen,de a Gabriel viszont meg mutatná a pozitivat.Nagyon drukkolok neked!Elöző hozá szóló voltam!Szió
2008. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy:)))
2008. ápr. 19. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
szia én is szerdára nem várom én tegnap már csináltam egy tesztet és persze neg lett tudom hogy nagyon korai volt de hát nagyon nem bírom,mi most a harmadik babóca jelentkezését várjuk
2008. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia,

Nekünk ő lenne az első baba és ezért is vagyok ilyen türelmetlen:)

Tudom, h várni kéne, de szerintem a biztos rossz is jobb, mint a bizonytalan. Milyen tesztel csináltál?

Drukkolok neked!!!

2008. ápr. 19. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Basszus, én 9 tesztet csináltam mire végre pozitív lett, mensi előtt 2 nappal kezdtem, és utána 4 nappal sikerült és igen ott volt! Hajrá csajok, nagyon szorítok mindenkinek! 18 hetes :)
2008. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja előző vok: volt hogy napi többeti is csináltam! :)
2008. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Látom nem csak én vagyok ennyire bezsongva:))))

Hát lehet, h nem bírom ki és tesztelek Lillyvel hétfő reggel...

2008. ápr. 19. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg kimutassa a lili is . azért mert müanyag boritasa van a másiknak azért még belülröl ugyannaz a papir van. na mindegy szerintem ha már megvetted tesztelj azzal . minek költenél másikra hátha kimutatja.
2008. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!