Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem cysta miatt...

Nincs peteérésem cysta miatt mit fog adni a doki?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
ne szidjatok le! csak szeretném tudni hogy mire számitsak
2008. ápr. 18. 19:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt cystám évekig.Nekem gyógyszeres kezelés a fogamzásgátló volt, még az elején, de mivel én szív beteg vagyok, így nem engedték hogy szedjem.Volt egy csómó vizsgálatom, hormon stb.A laboromból kiderült, hogy nagyon magas az inzulinom a cukromhoz képest.Én akkor sokat olvastam erről a betegségről és a doki tudta nélkül, szereztem mercformint, mert minden cystás csaj ezt szedte és be vállt neki.2 Hónap múlva mentem újra a dokihoz, és minden leletem jó volt sőt pé is volt már.Akkor be vallotam a dokinak a gyógyszert, nem örült de mivel úgy látta hogy használt, így már ő írta nekem.Ez volt januárba, és szept 14.-én ki derült 7 hets terhes vagyok.De hangsúlyozom nekem volt egy csómó vizsgálatom, nehogy el kezd szedni annélkül hogy tudnaád mitől van,és mekkor.Sok sikert 39 hetes kismama
2008. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy orvos megkérdezése nélkül elkezdjél szedni bármilyen gyógyszert!! Jesszusom, hiszen ezzel rengeteget árthatsz magadnak!! Annyi igaz viszont, hogy akinek PCO-ja van (sok pici ciszta) annál lehetséges egy úgynevezett másodlagos cukorbaj, aminek az a lényege, hogy nem tudja feldolgozni a szervezet a cukrot.. Nekem is vannak, és voltak cisztáim. Nekem dianae 35-öt kellett szednem, s e mellett diétáznom kellett.. szinte ez a legfontosabb, hogy ha van túlsúlyod fogyjal le. mikor mondta az orvos, kicsit szkeptikus voltam, de igaza lett.. elhagytam a cukrot, lisztes dolgokat, mozogtam, szedtem a gyógyszert és MAGAMTÓL teherbe is estem.. rengeteget tudnék erről mesélni.. szóval ha lelkiismeretes az orvosod, úgyis folyamatosan ellenőrzi vérvétellel a hormonszinted, vércukorszinted.. ha diéta mellett sem lesz jobb, kapni fogsz gyógyszert..de bizd at orvosra. ha gonolod, tudok neked ajánlani egy nagyon profit, akinek ez a szakterülete. 24 hetes kismama
2008. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!