Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig van hcg a szervezetben?

Meddig van hcg a szervezetben?

Figyelt kérdés

6 napja halvány pozit teszteltem. Erősebb lett, majd 4 nap múlva megjött. Azóta még halvány csíkom van.

Meddig?


2012. ápr. 20. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha volt egy pozi teszted, miért nem mentél orvoshoz vérzéskor? A HCG fokozatosan ürül, néha hetekig tart, attól függ, mennyire volt magas korábban. Én tényleg nem értem, hogy ha ateszt jelez, miért nem futottál dokihoz? Csak úgy legyintettél, hogy "na, ez nem jött össze?"
2012. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem részleteztem, mert a kérdésnek nem az volt a lényege. Természetesen azonnal rohantam orvoshoz, kaptam utrogestant. De a dolog nem változott, menstruálok 4. napja. Másfél hét múlva kell visszamennem. A doki szerint többet nem tehetünk, reméljük a legjobbakat.

De nem bírtam várni, nem akartam feleslegesen reménykedni, ezért csináltam a tesztet ma, amiből látszik, hogy a hcg-m csak csökken. Eléggé ki vagyok borulva, hidd el, hogy amit lehet, mindent megtettem. Talán csak azért tettem fel a kérdést, mert 1 százalék remény még így is volt bennem a halványuló csík, mensi ellenére...

2012. ápr. 20. 12:47
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyit még, hogy mért kell osztani az embert, mikor nem írtam egy szóval sem, hogy nem mentem dokihoz. A kérdés az volt, meddig van hcg...

Mert ezt nem jutott eszembe kérdezgetni akkor a dokitól.


Így is van elég bajom, nem kell még ezt hallgatnom.

2012. ápr. 20. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, a kérdésre ugyan nem tudok válaszolni, de nem kell ennyire elkeseredni! Ha volt egy pozitív teszted, az azt jelzi, hogy bármikor simán terhes lehetsz, csak ez most valószínűleg nem ágyazódott be... Ilyen előfordul, de sokkal jobb helyzetben vagy, mint azok, akik még azt sem tudják, hogy teherbe tudnak-e esni, mert semennyire nem sikerül. Ha már egy ilyen volt, akkor pár hónapon belül biztosan sikerül!!!
2012. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hétig. Sajnálom, és remélem minél hamarabb összejön a babótok! :)
2012. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb két hétig, valóban. Nekem missed ab volt, 10. hét körül állt meg a babám szíve, a 12. héten derült ki, műtét, és utána egy héttel még halvány pozitív volt, két hétre rá már semmi. Egy lehetséges szövődmény miatt kellett meggyőződnöm róla.
2012. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még pár napig biztos pozitív lesz, de aztán kiürül. Szerintem 2 hétig nem fog eltartani, mert még csak az elején jársz, ilyenkor még alapból nem magas a hcg szinted, úgy gyorsabban kiürül. Sajnálom, hogy ez történt, ha halványodik a teszt, az nem jó jel. Azóta teszteltél újra?
2012. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!