Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hőm hüvelyben 37,7 akkor...

Ha a hőm hüvelyben 37,7 akkor az babát jelent? Már meg kellett volna jönnie.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 09:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

5 évig próbálkoztunk, én türelmetlen voltam és 6 hónap sikertelenség után mentünk kivizsgálásokra,kiderült, hogy páromnál baj van. Még próbálkoztunk egy darabig, de aztán lombik lett a vége, a 3. sikerült.

Aztán mikor a lányom 10 hónapos lett, spontán bekopogott a gólya, volt nagy meglepi:)

Azért ne add még fel, én drukkolok Neked! Vegyél ha tudsz digitális clear blue tesztet, nekem az volt az egyetlen ami kimutatta, a többi vagy semmit nem mutatott, vagy nagyon halvány volt.

Milyen tesztet vettél egyébként? Én a helyedben vennék másfajtát és holnap ELSŐ vizeletből megcsinálnám!

2012. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

:) Ilyen ez a gólya! :))

A teszt neve pregnasens 2 db volt benne. Holnap elsőből megcsinálom a másikat. Véleltlen nem tudod hogy kell a képet negatívba áttenni?

2012. ápr. 19. 12:10
 33/41 anonim ***** válasza:

Áttettem neked negatívba


[link]


én nem látok rajta 2. vonalat,szerintem holnap reggel tesztelj még egyet:)

2012. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg nem látszik rajta semmi. :( Még várok pár napot, lehet csak szórakozik velem a szervezetem. Köszönöm mégegyszer. :)
2012. ápr. 19. 12:20
 35/41 anonim ***** válasza:

pontosan mikorra nem vártad?.

a teszt tényleg negatív pedig nekem sasszemem van.

milyen érzékenységű a teszt?

10- essel kéne megpróbálni holnap reggeli elsőböl..

és a kazettás jobb lenne, ezek a papírfecnis tesztek sokszor elmosódnak stb..

2012. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
17-re nem vártam, de volt hogy 35 napra jött meg. A 17. volt a 33. nap.
2012. ápr. 19. 13:57
 37/41 A kérdező kommentje:
ja, a teszt 25-ös érzékenységű. Hol lehet kapni a 10-eset? Mi a neve?
2012. ápr. 19. 13:58
 38/41 anonim ***** válasza:

szia

utolsó válaszoló vagyok

10 es teszt például:

qupidó, wondfo(walentin-sárga,vagy piros margaréta van a dobozon)

ezeket ismerem

bár én mindkét terhességemnél igaz drága(2000 ft) de megérte, vettem a clearbluet NEM A DIGITÁLISAT, hanem a simát, ez már menszi előtt 4 nappal is kimutatja ha van baba,

sokan dicsérik,igaz 50 es érzékenységű, de mégis ez mutatja ki leghamarabb, érdekes :)

bár nálam mindkétszer bevált

kislányom 2 éves vele 3 nappal menszi előtt teszteltem

most 11 hetes vagyok, és szintén ezzel teszteltem 4 nappal előtte halvány pozit.


próba szerencse


remélem tényleg baba van a dologban

írd meg mi lett az eredmény,. légyszi!!!

2012. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Simán belefér, hogy a 25-ös teszt még ne mutassa (vagy csak baromi halványan. Nekem a nemvárt napján még a 10-es is vizslatni kellett, hogy tényleg ott van-e a 2. csík. De ott volt, úgyhogyhogy te se kenődj még el. ;)

Holnap tedd fel a tesztet, várom!!! ;)

2012. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Mai teszt is nega... :(
2012. ápr. 20. 09:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!