Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kapható a barátcserje...

Már kapható a barátcserje kapszula, tea vagy még mindig be van tiltva?

Figyelt kérdés
melyik hatásosabb?
2012. ápr. 19. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Kapszula tuti van, mert most szedtem. :)

Premens néven fut, én ilyet vettem. Vagy Agnucaston, de ilyet nem kaptam.

Teát én sem találtam.

2012. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zafír is van, én meg ilyet szedek :) Már forgalmazhatják, újra. 300 mg barátcserje van benne. Én ajánlani tudom, nagyon jó!
2012. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És hol vetted? Gyógyszertárban? Mennyibe került? Ez az első hónap, hogy szeded? Baba miatt?

2012. ápr. 19. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Én drogériában vettem a Zafírosat, 3800 körül volt 4 hónapja.

Maradt egy bontatlan dobozzal, ha kell valakinek féláron, mert közben sikerült a baba :)

2012. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Jó neked:)


Egyébként, ha néha kimarad a mensi, akkor is szedhető? Bp-i vagy?

2012. ápr. 19. 09:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, miskolci.

Én a mensi 1. napján kezdtem el szedni napi 2 szemet ( reggel-este).

Nem tudom, a köztes időben el lehet-e kezdeni, én mindenütt úgy olvastam, a vérzés 1. napját javasolják.

2012. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2. voltam, én is a zafírosat szedem, Szigetszentmiklóson vettem egy patikában. 3500 forint volt egy 60db-os doboz. Az eredeti Zafíros. Itt mindig lehet kapni :)

Nekem ez az első hónapom vele, és nagyon reménykedem, hogy nem jön meg. Kedden-szerdán kéne nem megjönnie. Volt a wc papiron két napig rózsaszínes barnás valami. Nekem ilyen még sosem volt. Reménykedem :) Mert akkor decemberi babánk lesz, ez a legnagyobb álmom! :))))

2012. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó: ha kiszámolod, akkor ő már januári baba lesz.

Bár gondolom nem bánnád, csak lenne már itt :)

2012. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát 10-11-én volt az ovum, vagyis a kalkuláció szerint újév első napja :))) De oly mindegy lenne :) Ez az álmom, hogy a párommal együtt vagyunk itthon, és egyszercsak mondom neki.

- Képzeld Szivem, kitaláltam mit kapsz tőlem karácsonyra?

- Mit? (tuti közbe még a tv-t is nézné, nem figyelne ide teljesen)

- Egy kisbabát :)))

- Tuti lemeredne, nem érdekelné semmi más. És nagyon nagyon örülne!!!!! :))) De jó is lenneeee!! :)))

Múlt hónapban volt egy nagyon halvány pozi tesztem, de sajna utána megjött. A párommal együtt izgultunk, és sajnos ő is csalódott mikor megjött, szomorú volt. Most csak akkor mondanám meg neki, ha elmentem UH-ra, és már biztos, és jó helyen van, és ott van :) Addig semmiféleképp, nem tudom, hogy bírnám ki, de valahogy megpróbálnám! :)))

2012. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, kapható. Én gyógynövény-boltban vettem 3600.- volt. Táplálék-kiegészítőként hozhatták újra forgalomba. Az olvastam valahol, hogy tea formájában nem olyan hatásos, a kapszulát sokan dicsérik. Én 16 napja szedem, az első héten 1X1 szemet vettem be, aztán 2X1-re emeltem az adagot. Remélem hat, és baba lesz hamarosan.
2012. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!