Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban okoz látászavart a...

Valóban okoz látászavart a clostibegyt?

Figyelt kérdés
A tájékozatón olvastam , hogy a szedés alatt kerülendő a vezetés. Nekem nap mint nap autóznom kell. Arra a pár napra míg szedem menjek inkább táppénzre vagy szabira? Valaki tapasztalt már ilyet????
2008. ápr. 17. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltam ilyet. Hiába szeded csak 5 napig, mondjuk, a mellékhatás jelentkezhet később is sajna.

Próbálj meg ne vezetni, vagy nagyon lassan menj, csoszorogj! Mert nem olyan vészes az, igazából olyasmi, mintha belenéznél a napra, 1-2 másodperc és visszaáll.

Nekem legalábbis ilyen volt.

2008. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott látászavart.De nyilván a mellékhatások nem mindenkinél fordulnak elő.De légy inkább óvatos.
2008. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZIA, NEKEM SE VOLT LÁTÁSZAVAROM, CSAK HŐINGÁM. dE AZ VAGY A 20 NAPIG... :)
2008. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem fényérzékenység jelentkezett, csak napszemüvegben tudtam lenni.
2008. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre magamon semmi mellékhatást. Persze nem mindenkire egyformán hat, de szerintem ne ijedj meg tőle!
2008. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!