Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta barnázok, mindig...

Napok óta barnázok, mindig azt hiszem meg akar jönni, de csak barna van a bugyin. Ma vagyok a 30 napon és 32 napos kb a ciklusom. A hőm ide-oda ugrál. Hol 37 hol pedig 36,7. most akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Barátcserjét szedek 1 hónapja de már nem merem mert méf jobban barnázgatok vele. mit csináljak.....
2009. jún. 19. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem csinálj egy tesztet reggeli vizeletből. Várd meg a két napot, ha gondolod, mert a barnázás lehet a mensi előjele is, de akár az is, hogy babás vagy.Sok sikert
2009. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tegnap én is feltettem ezt a kérdést, azzal a különbséggel, hogy én nem iszom teát, nem mérem (még) a hőmet és a ciklus.hu szerint 3 napja meg kellett volna jönnie... Az én ciklusaim 26, 29 naposak. Én a barnázást csak a wc papíron látom (eddig), sehol máshol!

Azt tanácsolták nekem, hogy várjak egy hetet és utána teszteljek... :(

Remélem tudtam valamiben segíteni, ha másban nem hát abban, hogy nem vagy egyedül :)

+ eredményt kívánok :)

A teát szerintem pár napig ne idd!

2009. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz9 a válaszokat, az előző válaszoló neked már megjött?
2009. jún. 20. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!