Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most miért nem jött meg ha a...

Most miért nem jött meg ha a teszt negatív? Görbe lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Leírom a kis történetem, hogy értsétek a helyzetemet.

10 év után tavaly terhes lettem spontán. Már van gyerekem de szeretnénk tesót. Sajnos missed ab lett a vége. Ez a baba akkor sikerült, amikor elkezdték a pajzsmirigy túlműködésemet kezelni, nagyon örültünk de nem sokáig tartott. Most próbálkozunk majd egy éve és semmi. Kaptam a dokitól duphastont és 3 hónapig kell szedni a mensi 15. napjától a 24-ig. Ilyen a görbém és nem jött meg, pedig az utóbbi időben már beállt a ciklusom. A mai tesztem is negatív. Mit tegyek?

[link]


Előre is köszi.


2012. ápr. 13. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű görbe, bár tudom, hogy ez nem vigasztal. Babán kívül ciszta jöhet még szóba. Egyszer volt nekem is, 3 hétig magasan tartotta a hőmet, és csak azután jött meg, hogy kipukkadt. De még könnyen lehet, hogy terhes vagy. A babatervezők otthonán is van olyan görbe feltéve, ahol csak 20 dpo-n lett pozitív a teszt. Állítólag valakinek lassabban kerül át a véréből a vizeletébe a HCG.
2012. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva ismételd, ez luteális szakasznak már elég hosszú. Lehet, hogy még nem mutatta ki a teszt.
2012. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben megismétlem. Dokihoz csak jövőhét utánra kaptam időpontot. A melleim nagyon fájnak, alig bírok hason feküdni. De nem kellett volna már kimutassa a mai teszt? Valamit látok rajta de szerintem csak képzelődöm. Csak rossz ez a bizonytalanság. Ma délelőtt nagyon fájt a fejem és hányingerem is volt egész délelőtt de ha ezek tünetek lennének már + kellett volna hogy legyen a teszt. Nem értem:(
2012. ápr. 13. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudnád feltenni a tesztet? vagy most csinálni egy másikat és azt feltenni?
2012. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Tényleg lehet még pozitív a negatívból. A fertilityfriend-en, ahol vezetem a hőm készítettek egy statisztikát a görbékből. Visszakerestem neked a cikket, és ez állt benne: 17 dpo-n a terhes görbék 95%-án volt pozitív a teszt. A maradék 5%-nak csak később lett az.

2012. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát képet már nem tudok felrakni mert a telefonommal nem tudom normálisan lefényképezni és jelenleg nincs itthon a gépünk, de nem látszana úgysem. Remélem nem ciszta, bár az fájdalommal jár nem?

Ha nem jön meg akkor még egy utolsót tesztelek jövőhéten aztán ha az is negatív akkor majd csak megjön, és úgyis megyek dokihoz. Azért kicsit már félek is.

2012. ápr. 13. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint 1.vagyok.

Nekem nem fájt a ciszta, csak amikor kipukkadt, de akkor nagyon. Azért remélem baba lesz, csak a hcg szinted szórakozik veled.

2012. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia Kedves első. Sajna ma megjött reggel. De örülök is mert legalább nem ciszta volt. Most egy új hónapot kezdek. Remélem sikerül majd. Mindenkinek köszönöm, hogy szánt rám időt.
2012. ápr. 14. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!