Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 DPO-n sűrű krémes fehér...

5 DPO-n sűrű krémes fehér folyás, de elég sok, utalhat beágyazódásra?

Figyelt kérdés
Még sosem volt folyásom,főleg nem ilyen sok.Azóta nincs,csak épp egy kicsi.28 naposak a ciklusaim,napra pontosan tudom az ovumat,mérem a hőmet is.Aznap elég rosszul éreztem magam ,a hasam is görcsölgetett oilyan mesisen.Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 11. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az 5dpo az még szerintem korai beágyazódáshoz.Lehet hogy inkább felfáztál vagy valami bacit elkaptál.10-12dpon szokott a beágyazódás befejeződni és akkor lehetséges beágyazódásos vérzés, de szerintem ilyenkor még nagyon korai bármihez is.Azért szurkolok neked!
2012. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,korainak tartottam én is,csak még sosem volt hasonló tapasztalatom:)

Nem vagyok felfázva és semmi bacim nincs,mert dokinál voltam.

Amugy egy napig tartott,mert mostanra elmúlt már,épp csak a wc papiron van amikor pisilek:)

2012. ápr. 11. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen van....szerda-csüt. volt tojásfehérjés, neg. ovu teszt, péntek pozitív ovu teszt, szombat-vasárnap belehúztunk, ma meg ugye szerda és sűrű krémes cucc van, nem szokott ilyen lenni...remélem babooo lesz:-)
2012. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Reménykedek én is nagyon!

Sose volt még ilyen nekem,főleg nem ilyen sok,elöször meg is lepődtem!

Nagyon bízok benne!

2012. ápr. 11. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bármi megtörténhet mert beszélünk itt a tünetekről és mindenki más, lehet tényleg baba.Lehet most neked egy első tünet.Kívánom hogy az legyen mind a kettőtöknek.Régóta próbálkoztok babával?
2012. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 8. dpo-n vagyok és nekem már pár napja ilyen fehér krémes folyásom van de ma már mint ha elmúlna.Én nem élem bele magam mert nekem ez nem az első úgy, hogy eddig mindig meg is jött sajnos.
2012. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi másfél éve,már nagyon jó lenne ha ez babát jelentene!

Csak mert eddig ez furi nekem,ilyen még sose volt,persze még bármi lehet,én is ma vagyok a 8.dpo-n!

Drukkolok mindenkinek!

2012. ápr. 11. 17:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Lett valakinek baba a dologból???
2012. ápr. 22. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!