Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez elmúlt napokban pozitívat...

Ez elmúlt napokban pozitívat teszteltem, ma megjött, lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Halvány pozitív tesztem volt többször is (biztos hogy valami elindult), viszont tegnap volt egy kis barnázás. Reggelre megjött, a hőm 36,8 volt bár felment volna szerintem 1 tized fokot még, de mivel láttam hogy véreztem hamar kivettem.

A mai nap görcsöltem (mensisen), szúrt az alhasam (úgy mint mikor terhes voltam), szóval felemásan. Elég erősen. Már volt egy vetélésem 7 hetesen, az nem volt ilyen erős.

A vérzésem nem darabos. Olyan nyálkás és nem is annyira piros inkább még világosabb, narancsos. Sötét vér nincs. Tesztet ma nem csináltam, gondoltam holnap. Kicsit félek nehogy méhenkívüli legyek, de majd holnap kiderül hogy kell-e dokit keresnem. A hőmet megmértem úgy hogy feküdtem egész nap, szóval mozgás nélkül szájban 37,5.

Most igazán tanácstlan vagyok. Persze jobban afelé tendál a dolog hogy elment a baba, de talán lehet esélyem hogy mégsem? Várnám a sötét erős vérzést ilyen hasi fájások mellett, de se nem sötét se nem darabos. Igazán nem tudom most mi lehet. Ha nincs változás holnap bejelentkezem a dokihoz.


2008. ápr. 16. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem se varj,inkabb keresd fel a dokidat,a baratnom is mind a ket gyerkoccel borzalmasan verzett,az elsonel azt mondtak neki,h nem hiszik,h megmarad,de aztan semmi gond nem volt,es mind a ket babo egeszseges.O kapott vmi gyogyszert meg kupot,szeritnem Te is ha elmesz ad vmit az orvos.

Nagyon drukkolok,h mindne a legnagyobb rendben legyen!!!

2008. ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Csináltam ma két tesztet az egyik negatív a másik pozitív, nem bazi erősen de erősebben mint múltkor.

Vérzem közepesen közben. Szerintem ürülök. A doki nem tudna mást csinálni max adna utrot, így azt használom most. Majd nézem lesz erősebb csík, vagy tényleg csak ürülök.

Köszi

2008. ápr. 17. 09:51
 13/13 anonim ***** válasza:
ORVOSHOZ!!!
2008. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!