Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez elmúlt napokban pozitívat...

Ez elmúlt napokban pozitívat teszteltem, ma megjött, lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Halvány pozitív tesztem volt többször is (biztos hogy valami elindult), viszont tegnap volt egy kis barnázás. Reggelre megjött, a hőm 36,8 volt bár felment volna szerintem 1 tized fokot még, de mivel láttam hogy véreztem hamar kivettem.

A mai nap görcsöltem (mensisen), szúrt az alhasam (úgy mint mikor terhes voltam), szóval felemásan. Elég erősen. Már volt egy vetélésem 7 hetesen, az nem volt ilyen erős.

A vérzésem nem darabos. Olyan nyálkás és nem is annyira piros inkább még világosabb, narancsos. Sötét vér nincs. Tesztet ma nem csináltam, gondoltam holnap. Kicsit félek nehogy méhenkívüli legyek, de majd holnap kiderül hogy kell-e dokit keresnem. A hőmet megmértem úgy hogy feküdtem egész nap, szóval mozgás nélkül szájban 37,5.

Most igazán tanácstlan vagyok. Persze jobban afelé tendál a dolog hogy elment a baba, de talán lehet esélyem hogy mégsem? Várnám a sötét erős vérzést ilyen hasi fájások mellett, de se nem sötét se nem darabos. Igazán nem tudom most mi lehet. Ha nincs változás holnap bejelentkezem a dokihoz.


2008. ápr. 16. 18:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A 37,5-ös hő napközbeni.
2008. ápr. 16. 18:44
 2/13 A kérdező kommentje:
A vérzésem elég kevés ahhoz képest ahogy görcsölök, főleg délutánra lett enyhébb. 2 betétnél tartok és egyik sincs tele. Nem tudom most már mi van.
2008. ápr. 16. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet valami gyulladásod van, de szerintem menj dokihoz még holnap
2008. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
milyen gyulladásra gondolsz?
2008. ápr. 16. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:
szia!előfordulhat,hogy terhes vagy miközben megjött(mamám így járt)nekem magasnak tűnik a hőd?szerintem menj orvoshoz az a biztos!!!drukkolok,hogy ne legyen baj
2008. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most szinte csak egy kis barna van. Szinte semmi. Nem értem :( A görcs is múlóban, nem is fáj már.
2008. ápr. 16. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem minden masodik rokonom, ismerosom mensrualt mikozben babat vart...es egeszseges babai lettek...
2008. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak megijjeszteni, de menj el orvoshoz minél előbb!! Nekem úgy ment el a babám, hogy nem is véreztem! Nekem is volt pozitív tesztem halványan, aztán pár nap múlva ismételtem, azt hittem erősebb csík lesz és erre semmi nem volt! 4 hetes lehetett... :(

2008. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is végig 37,2 volt a hőm! Még akkor is amikor már nem voltam babás.
2008. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj minél hamarabb mert ugy megtudod de lehet hogy a doki még jobb mert a hcg lehet hogy még a szervezetedben van. miota késik?
2008. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!