Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi van? Valaki magyarázza...

Most mi van? Valaki magyarázza ezt el nekem. A ciklusom 13. napján volt tojásfehére folyásom.Ma vagyoka 15. napomon és semmi folyásom viszont szúrkál apetefészkem és fel vagyok puffadva.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is igy szokott lenni! tojásfehérjés nyák, másnap semmi, és utána meg peteérés!

Szerintem most ovulálsz! Ha babát szeretnétek akkor tessék ma este összebújni....

2009. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menjél el orvoshoz,mert a folyásnak,és a szúrásnak külön-külön is nagyon sok oka lehet!!!ne várj sokáig,nehogy nagyobb bajod legyen!!!Én túl vagyok egy komoly műtéten,mert voltam olyan "okos",hogy évekig nem mentem ellenőrzésre sem (ami minden évben egyszer ajánlott)és amikor elmentem mégis,közölték,hogy max.egy hét múlva műtét!!De nem megilyeszteni akarlak,nekem nem volt semmien tünetem!!
2009. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tojásfehérje váladék mindig a peteérés környékén van, előtte esetleg már pár nappal, amikor ez megszűnik hirtelen, akkor következik be az ovuláció, ami ugye szúró érzéssel járhat. Minden rendben!
2009. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én pontosan tudom hogy ma hajnalban ovuláltam (uh) és tegnap már nem volt tojcsi csak elötte 3 napig.
2009. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves második! Ne is ijesztgesd a kérdezőt, mert a peteérésnél természetes, hogy van tojásfehérje folyás. Ez nem rendellenes. Ez jelzi, hogy pé van.
2009. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor van esélyem? a 13. napomon voltunk együtt a párommal.
2009. jún. 18. 08:34
 7/7 A kérdező kommentje:
2009. jún. 18. 09:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!