Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség mellett lehet...

Terhesség mellett lehet rózsaszínes folyásom?

Figyelt kérdés
Kb 10 napja késik. Egy tesztet csináltam négy napja ami halvány második csíkot mutatott. Ha terhes vagyok, előfordulhat hogy rózsaszínes folyásom van? Vagy elment a baba és meg fogok betegedni? De ma reggeli hőm is 37,2 volt hüvelyben. SEGÍTSETEK! FÉLEK!!!
2008. ápr. 16. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A halvány csík is csík, de ha az megnyugatat csinálj még egy tesztet! Egy kevés rózsaszín folyás nem valószínű, hogy vetélés, de azért érdemes lenne elmenned egy dokihoz uh-ra.

Pici vérzés, barnázás nekem is volt az elején, de szerencsére jól van a babuci.

27 hetes kismami

2008. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást! És Neked mikor volt barnás folyásod meg vérzésed? A nem várt menstruáció idején vagy utána?
2008. ápr. 16. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Nekem a mensi idején nem volt semmi, csak ugyanúgy feszített, fájt a derekam és az alhasam, mint mensi előtt szokott, de vérzés nem volt. Kb. 6-7 hetesen volt egy kicsi vérezgetés, barnázás, de a doki azt mondta nincs baj. Aztán később a 16. hét környékén szex után megint volt egy kis vérzés, amitől persze jól megijedtem, de szerencsére csak a hüvelyem fala sérült meg, a babával minden rendben, azóta viszont csak nagyon óvatosan szexelhetünk.

10 napos késés után szerintem érdemes lenne elmenned dokihoz! Drukkolok!

2008. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!