Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is negatív lett a...

Szerintetek is negatív lett a terhességi tesztem?

Figyelt kérdés

A görbém az ilyen, most a 12. dpo-n csináltam a tesztet:

[link]


Gondolom meg fog jönni a mensi. :(( Már megint, ugye! :(

[link]


Ez pedig a negatívja:

[link]


2012. ápr. 6. 07:47
 1/5 Kerria ***** válasza:
a tesztet sajnos én negatívnak látom, de remélem nincs igazam!
2012. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát negatívnak tűnik. Mondjuk elég korán teszteltél a 12. dpo-n.

Bár, ahogy látom, már elkezdtél vérezgetni. Ha nem jön meg rendesen, azért én pár nap múlva csinálnék még egyet.

Sajnálom. :(

Tudom, hogy ilyenkor mindig újra összeomlik a világ. :((

Sok erőt kívánok!

2012. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A teszt negatív,viszont a hőd még mindig nagyon szépen fent van és még csak a 26. napon tartasz!

A vérfolt(ha nem szokott lenni) jelenthet babát!A szervezeted emlékszik hogy ilyen tájt kéne megjönnie,de már nem fog így csak pecsételsz!

Ha nem erősödik a mensid tesztelj 3-4 nap múlva még egyszer!

Drukkolok!

2012. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos negatív :( DE ! addig van remény, amíg nem jön meg! Tesztelj 2 nap múlva. Várjuk a híreket :)
2012. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sajnos nekem mindig így indul a mensi, hogy előtte picit rózsaszínezek néha. Úgyhogy szerintem most is meg fog jönni, pedig milyen jól alakult a hőm. :(

2012. ápr. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!