Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez?! Terhességi...

Hogy van ez?! Terhességi teszt negatív! Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy 14 hónapos kislányunk és szeretnénk még egy babát!A menzeszem rendszertelen, szoptatok még egy nap 2x. Február 27- én volt az utolsó menzesz napja!Azt mondják, hogy az Ovulációs teszt alkalmas jós tesztnek, hát csináltam is, szépen erősödik napról napra, de ma csináltam egy terhes tesztet az negatív!:(Szerintetek lehetek még terhes?Mikor csináljak újra tesztet?
2012. márc. 29. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a saját kérdésemet,amit úgy tettem fel,hogy idegesítőek a tesztek...Itt van alattad azt hiszem 3-al vagy 4-el..:D
2012. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt nem a kb.tüszőrepedés napját adja meg?...
2012. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ovutesztet jóstesztként is lehet alkalmazni!

(nem értem miért nem olvasol utána Kedves Második!)

Reggel első pisiből a HCG hormont mutatja ki,a délutáni illetve estiből meg az LH hormont!



Ha napról napra erősödik reggeli pisiből(!) akkor kicsit várj még a terhes teszttel és pár nap múlva csinálj még egyet!



Egyébként itt a használata az ovutesztnek,mint jósteszt:

[link]

2012. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 29. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!