Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ülőfürdő de milyen is?

Ülőfürdő de milyen is?

Figyelt kérdés

Felfáztam,már egy hónap alatt másodjára....vagy lehet szövődmény...a lényeg hogy csíp a vizeletem de semmi komolyabb!

Szerintem az előző miatt nem jön meg a mensim se!

Milyen ülőfürdőt csináljak rá?Ha jól emlékszem kiskoromban talán cickafarkában vagy csalánban fürödtem!Szerintetek melyik?


2012. ápr. 4. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Cickafarkot ajánlanám a fertőtlenítő hatása miatt.
2012. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont a múlt hónapba voltam felfázva,és a gyógyszertárban is,meg a neten is azt mondták,hogy egy kád 30-35 fokos vízbe kell tenni egy kiló sót,és abba kell ülni 25 percig. Nekem bejött. Ja meg még pluszba ittam az urogint. Azt is gyógyszertárban lehet venni. 2000 ft körül van. Két napig ittam,és segített. Nagyon-nagyon rossz íze van,teában kicsit elviselhetőbb,de az csak gyógynövényes,nem gyógyszer. Ha viszont egy pár nap alatt nem múlik,akkor menj orvoshoz,és ad rá antibiotikumot,mert komolyabb következményei lehetnek,ha nem kezelteted. Remélem tudtam segíteni. Jobbulást. Szia!
2012. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!