Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még működő olyan oldal,...

Van még működő olyan oldal, ahol nőgyógyász tényleg válaszol?

Figyelt kérdés
Régebbiek (pl. Dévai, vmilyen Erika) nem üzemelnek. Ja, és olyan, ahol nem az a durva ember válaszol, aki miatt mindenki napokig bőg :))
2009. jún. 16. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

www.weborvos.hu


nőgyógyász is van, csak napokba telik, mire válaszol, mert rengeteg a kérdés.

2009. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

orvosválaszol.hu, ott is dr. Hamvas Ferenc. Amikor írtam neki kb. fél napon belül, de volt, hogy hamarabb válaszolt.

A többi oldal nem ilyen.....

2009. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszi, de nem ő az, akitől bőgni szoktak? Elég rossz állapotban vagyok, ha ő az, inkább nem kérdezek. :))
2009. jún. 16. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
NLCafe-n is van, egy nő és egy férfi orvos, Ők is nagyon rendesek. A szakértők között keresd Őket, a dr nő akár egy-két nap múlva is szokott irni, a dr úr kicsit később.
2009. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én még sosem bögtem a Hamvas doki miatt, dse kiagyal hogy az ágyunk biztos nem jo helyen van mert ne mjön a gyerek, és vizeret kell nézetnem meg ilyenek. szoval inkább mulatságos mint sirato, de sokszor válaszolt jokat is, és elég hamar..

32

2009. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

17:39- es vagyok, én még soha sem bőgtem a válaszai miatt. Szerintem, ha valaki tényleg okosan és értelmesen leírja a kérdését ő is így válaszol. Persze vannak dolgok, amiket így neten nem lehet gyógyítani, válaszolni (én is tettem fel már nála ilyen kérdést), de megértettem amit visszaírt. Szerintem inkább az a típus aki két lábbal áll a földön, de nem az a tipikus nőgyógyász. Nála a természetgyógyászat és a többiek is belejátszanak. Szerintem azért egy próbát megér. De ha félsz tőle, előtte bele tudsz olvasgatni a kérdés-válaszaiba is.

Remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
www.hazipatika.hu EZ A LEGJOBB DOKI! kipróbáltam, válaszolt, elmentem hozzá és a tanácsait követve 2 hónap múlva terhes lettem! Előtte 1 évig próbálkoztunk...... üdv 36 hetes km
2009. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vok: Dr.Elek Csaba
2009. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
www.weborvos.hu és www.hazipatika.hu nekem is bejött, bár nem nőgyógyászati, hanem belgyógyászati és reumatológiai kérdésekkel.
2009. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi, olyan jó, hogy ilyen sokan / sokat írtatok!!!
2009. jún. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!