Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkezhet terhességi...

Mikor jelentkezhet terhességi tünet? Hányadik héttől?

Figyelt kérdés

A barátommal március 25.-én feküdtem le először és utána hányingerem,hasfájásom,szédülésem,hőemelkedésem volt.

Tegnap óta újra előjött a szédülés de most jobban,az ételt se kívánom(némelyiket),és hányingerem is van.Terhes vagyok,vagy még korai erre utalnom és csak vírus miatt van ez?Mikor kezdődnek a terhességi tünetek? Előre is köszi a válaszokat!:)


2012. ápr. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
HA azt feltételezzük hogy aznao ovuláltál, akkor onnantól 14-16 nap múlva tesztelhetsz. De ha nem szeretnétek kisbabát, tessék védekezni...
2012. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor jött meg utoljára,és hány naposak a ciklusaid?

Szerintem ezek a tünetek még koraiak,még csak 9 nap telt el!

2012. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is koraiak a tünetek. Mikor kéne megjönnie? Nekem pl nem volt semmi tünetem, ha nem nőne a hasam, és nem mozogna a gyerek, el sem hinném.

És egyetértek, ha nem szeretnél babát, jobb védekezni...

2012. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A beágyazódáskor lehet először tüneted, az pedig kb most lehet.

Szédülés és a hányinger a frontváltozástól van.

2012. ápr. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vadoc02 válasza:
és akkor pl mi van ha kb egy héttel hamarabb jött meg de nem igazán volt semmi csak először utánna meg szinte semmi de hasam görcsölt a pattanások kijöttek a mellem nem fáj egyáltalán semmi tünetem nincs csak az az egy hogy alig volt valami!mondjuk rengeteget dolgoztam és azt mondták nekem h lehet a kimerültség miatt is! de én azért eléggé be vagyok parázva! mert mi mindig védekeztünk! nem értem még soha nem volt ilyen!
2012. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!