Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A mensim után voltam együtt a barátommal(még szűz vagyok), de nem szexeltünk. Én kielégítettem őt a kezemmel, ő pedig megujjazott, de a hüvelyembe nem nyúlt. Tudomásom szerint nem volt spermás a keze. ha esetleg mégis spermás lett volna a keze és úgy ért volna hozzám ott, akkor lehetnék terhes? (köszi a válaszokat és bocsi a hülye kérdésért, de én tényleg félek)

19/L


2012. ápr. 2. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem valószinü.


DE!!! MIelött komolyabb kapcsolatot kezdesz (Szexet is beleértve) nem árt, ha tájékozódsz, hogy hogy lehet valaki terhes, hogy nem, illetve, hogy mi a megbizható védekezés. (A megszakitás NEM AZ!!!)

2012. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"megujjazott, de a hüvelyembe nem nyúlt" - akkor hogy ujjazott meg?
2012. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és tisztában vagyok vele, hogy tudatlan vagyok, mielőtt elkezdeném majd a nemi éltet biztosan utánanézek pár dolognak
2012. ápr. 2. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
neee ..ugye nem komoly kérdés?
2012. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mielőtt elkezdeném majd a nemi éltet"-szerinted a kielégítés,meg a megujjazás az mi???

Az engem is érdekelne, hogy szűz vagy,de megujjazott,de a hüvelyedbe nem nyúlt-ezek valahogy nem férnek össze!?

2012. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az ok magánügy
2012. ápr. 2. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is becsületre méltó hogy 19 éves vagy(ha tényleg annyi vagy) és még nem szexeltél!

Nagyon kevés van belőletek!Úgy hogy ezért piros pont!


Viszont bármennyire is nem szexelsz ennél sokkal tájékozottabbnak kellene lenned mint ahogy írsz!

Ha megujjaz akkor a hüvelyedbe nyúl!Ha csak a csiklódat izgatta azt nem úgy hívják!

És nem,nem lehetsz terhes!Viszont ha te ennyire tapasztalatlan vagy akkor legalább a partnered legyen egy kicsit szemfülesebb,mert ez így nagyon nem lesz jó!

Nem baj,senki sem szexuál professzornak született,mindenki bénázva kezdte,majd belejöttök,de a mai tinik kiváltságos helyzetben vannak mert a neten ezer millió dologról olvashatsz!

Ne legyetek lusták utána nézni és akkor nem lesz baj!

Amúgy nem vagy már kislány,szedhetsz fogamzásgátlót,anyu beleegyezése nélkül is,és gumit is lehet venni a boltban!

Remélem segítettem!

2012. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!