Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Fáj a sarkamban a...

Mit tegyek? Fáj a sarkamban a csont 1hete elakarok menni röntgenre de mivan ha most sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Már úgy elegem van abból hogy mindig nemtudom ilyenkor mit csináljak van hogy fáj a torkom nem szedek be gyogyszert mert mivan ha sikerült?szóval dokihoz járok baba ügyben .Na mindegy a sarkamban fáj a csont ha rálépek. De nem csontkinövés mert volt ilyen nekem cipőm alja levált benti cipő és akkor kezdte meg megis huztam ott fáj a sarok részen ahol van öszekötetés a talpcsontal.már 1 hete kicsit felvan dagadva ,de mér ne annyira vészes mint az elején. mit tegyek?elrepedve nincs mert akkor beszarnék a fájdalomtól.
2009. jún. 15. 14:28
 1/2 anonim válasza:
szia! én úgy emlékszem, hogy még a biosz tanár úgy modnta, hogy mehetsz te röntgenre, csak szólsz a nővérkének, hogy babagyanús vagy, és akkro olyan védőruhát adnak rád, ami védi a pocid teljes egészében. de jobb lenne, ha felhívnál egy dokit, háziorvosod biztos megtudja mondani. sok sikert a babához!:)
2009. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ha csak a sarkadat röntgenezik, akkor nem kapsz akkora sugárdózist, amitől egy magzat sérülhetne.

De én is támogatom azt, hogy mond meg előre hogy kismama vagy (nem kell hangsúlyozni, hogy csak lehet, nehogy ne vegyenek komolyan) és szépen leárnyékolnak térdtől felfelé.

2010. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!