Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt mennyi az...

Szoptatás alatt mennyi az esélye annak hogy megint terhess leszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.3hónapos mult a kislányom.ez idöközben egyszer volt vérzésem azóta semmi és már nemis szopik olyan jól mint elötte.Azt hallottam hogy ha esetleg megint teherbe estem volna akkor megromlik a tej minösége és attól is lehet hogy nem eszik olyan jól.HA valakinek volt ilyen kérem mesélje el hogy mit csinált ebben a helyzetben és hogy derült ki.
2008. ápr. 15. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
a szoptatás alatt ha intenzíven 3-4 óránként van szoptatás akkor az megvéd a terherbeeséstől de 3 hónap után már együtt vagytok?nekem kellett egy kis idő mire elmúltak a fájdalmak.a tej minősége nem attól romlik hogy esetleg teherbeesel hanem a kevesebb vitamin beviteltől.egyél sokat és vitamin dús kajákat.
2008. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a fiammal szoptatás alatt lettem terhes ,amikor a lányom már kb másfél éves volt,de rendszeresen szopott még naponta többször,meg éjszaka is.
2008. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy az esélye! 3 hónapos voltam, amikor a tesóm megfogant, és attól kezdve alig ettem anyatejet! Gondolj bele, hány helyen van olyan, hogy alig több mint 1 év van a két gyerkőc között, én ismerek olyat is, hogy 3 év 3 gyerek... Szóval teherbe lehet esni szoptatás alatt, nem ad védettséget vagy ilyesmi. Lehet, hogy még nem is menstruáltál, már terhes vagy, hiszen megért az első petéd, de már nem is jött meg...
2008. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
A bátyám és köztem 11hónap és 13nap a külömbség!Akkor kilehet számolni hogy milyen gyorsan esett teherbe anyukám velem szoptatás alatt!Üdv 27hetes kismama
2008. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50-50 %
2008. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.voltam dokinál és 5hetes terhes v.ok megmarad a baba.
2008. jún. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!