Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Semmi más...

Lehetek terhes? Semmi más tüneten nincs, csak napok óta érzek enyhe émelygést, de nem reggel, hanem a nap folyamán bármikor. Csak úgy jön a semmiből.

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom, szombaton teszteltem negatívat egy tizes érzékenységű teszttel. A görbém:

[link]

Holnap szeretnék legközelebb tesztelni. Remélem, nem csak beképzelem magamnak ezt a tünetet. Volt már közületek valaki így, hogy enyhén émelygett nap közben, és babás lett?


2009. jún. 15. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

a nem várt előtt még nem émelyegtem, de a teszt után egyből.(másnap csináltam) napközben, reggel, délben, este...mindíg :)

drukk, hogy + legyen a teszt

2009. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szép a görbéd, elég hamar teszteltél szombaton. Nekem 26 napos ciklusnál a nemvárt napja utáni napon (akkor teszteltem) esti vizeletből már erős kétcsíkos volt. Nemvárt előtt sosem teszteltem, nem tudom, kimutatta volna-e. Az émelygés viszonylag normális dolog, nekem reggelente van, de az előző terhességemnél délutánonként volt, mikor mentem haza a munkából. Csak az a baj, hogy émelygés mástól is lehet, nekem is volt előtte is, főleg fáradtságtól, tavasszal ilyesmi.


De a tüneteid bíztatóak. Írd meg, mi lett

2009. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap reggel tesztelek (ha nem jön meg), és mindenképpen megírom, mi lett.
2009. jún. 15. 18:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megírni, hogy mi lett. megjött. :-(
2009. júl. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!