Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 8napja...

Lehetek terhes ha 8napja késik. hasam mint1lufi néha viszket, eltudnék robbanni de boldognak érzem magam. Antibiotikumot szedek elmaradhat tole? semmi váladékom nincs

Figyelt kérdés
furcsa de semmi váladékom nincs,4nappal a menzeszem elott voltunk együtt.reggeli höm36,8.hüvelyben mérve.semmi hányingerem nincs csak néha ég a gyomrom.furán bizsereg e méhemnél...
2008. ápr. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz, de szerintem tesztelj, az a legbiztosabb. Sok sikert!
2008. ápr. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ezt csak egy teszt tudná eldönteni.De az antibiotikumot hagyd abba mindenképpen és ha terhes vagy akkor majd az orvos megmondja,hogy szedheted-e ezt azért mondom mert nekem tavaly volt egy müvi vetélésem.elötte gyógyszert szedtem antibiotikumot :( és mostani baba elött még egy algopyrint sem mertem bevenni most 20 hetes vagyok.Szorítok neked,mert nagyon jó trehesnek lenni sok sikert
2008. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csináltál már tesztet?? Az sokmindent elárulna! De szerinem valami érzékenyebbet vegyél! Itt nagyon sokan a Gabrielre esküsznek, szerintem érdemesebb a drágábbat és érzékenyebbet venni!

Szorítok nagyon!!!!

2008. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy az antibiotikumot hagyd abba és csinálj egy tesztet! A teszt minden kételyt eloszlat! Nagyon szorítok Neked!
2008. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!