Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja fáj a hasam mint...

5 napja fáj a hasam mint mikor már meg kellene jönni a menstruációmnak, de meégsem jön meg. Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
kerlek,ne verjetek at,nagyon fontos!
2012. márc. 26. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jött meg időben és mindig pontosan meg szokott jönni akkor igen, lehetsz terhes. Aki terhes, annak is ez a megjön érzés van ilyenkor csak épp vérzés nélkül.

De késhet akár cisztától is a mensi, mert akkor is van megjön érzés.

2012. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha éltél nemi életet, lehetsz. Ha már 5 napja késik, akkor a többnyire a teszt kimutatja. Nálam mondjuk ilyen érzéssel kezdődött, olyan volt, mint -mindjártmegjön- aztán nem jött, szerencsére, csak a baba ágyazott magának.
2012. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
volt nemi aktusom,de a parom nem elvezett belem.akkor szerintetek mi van?kerlek valaszoljatok,nagyon fontos!
2012. márc. 26. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Az aktus során volt védekezés? pl:óvszerrel. Sima óvszer nélküli behatolás esetén lehetséges, hogy baba. Az előváladék is lehet megtermékenyítő jellegű. Szóval nem kell a babához tényleges magömlés sem.
2012. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vedekeztunk:|
2012. márc. 26. 19:57
 6/9 A kérdező kommentje:
de ezek mellett stresszes voltam,2 nyugtatot is bevettem....
2012. márc. 26. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, lehetsz terhes. A stressz nem tesz jót, ha mégis babát vársz. Minden esetben kerüld el a stresszelést!
2012. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A stressz okozhat késést. Egy tesztet mindenképp végeznék, nem tudom, mi a további terv baba esetén, de minél előbb jobb tudni, és megbeszélni a családtagokkal, társsal, több idő van átbeszélni, minél előbb jobb tudni. Tesztet bármilyen nagy boltban lehet kapni, vagy drogériában, gyógyszertárban. Nekem az X-epil vált be, egységáron ez volt a legjobb áron, két teszt van benne.
2012. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kosz mindnet
2012. márc. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!