Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig érzem a menzis érzéseke...

Mindig érzem a menzis érzéseket menzi előtt 3 héttel. De most nem. lehet baba?

Figyelt kérdés

eddig mindig éreztem menzis érzéseket akkor is mikor 2 hetet kést.Mindig most nem!

eggyáltalán nem!

ugy érzem nemakar megjönni!

ez a 52.napom.

Volt már hogy ennyit késett de akkor is volt menzis görcsöm és tudtam megfog jönni.

most akkor sikerülhetett?


2008. ápr. 14. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mióta késik?
2008. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
VEGYÉL EGY TESZTET 500 FT-ÉRT MÁR LEHET KAPNI MÉG A NAGY ÁRUHÁZLANCOKBA IS. ENNÉL BIZTOSABB NINCS
2008. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha nem késik akkor 31naposak a ciklusaim.
2008. ápr. 14. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
tesztelj!!!!!!!!!!
2008. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: TESZTELJ!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, mint az előttem szólók! Vegyél egy tesztet, és minden kiderül! Aztán utána nyomás a dokihoz! Szerintem tesztelj mindenképpen reggeli első vizelettel! Én ezt javasolom! Nagyon-nagyon Szorítok neked! Majd írd meg, hogy mi lett!
2008. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!! A tesztelés a legjobb módszer , viszont akár mi lesz az eredmény , a nőgyógyászodat feltétlen keresd fel mert nem jó ha ilyen sokat szokott késni!!!

Ez akkor lehet majd gond ha majd babát szeretnél!! (persze csak ha most nem vagy terhes!)

Az ennyire rendszertelen menstruáció lehet valamilyen nőgyógyászati probléma előjele is !!

2008. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!