Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nap van a mensiig.Tegnap...

Egy nap van a mensiig.Tegnap és tegnapelőtt petefészek görcsöm volt és éreztem hogy mindjárt megjön(pedig sosem késik). Lemondhatok arról hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Többen mondják hogy a tünetek alapján terhes lehetek, de ez mára elmúlt. Nem fáj a hasam. Nincsenek menzeszt jelző patik. Csak egy pici folyásom. Akkor mensi lesz igaz...:(
2008. ápr. 14. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szia..nekem sem volt patim..és ahogy lejárt az idö a menzinek kijött...4 napot vártam ma elmentem orvoshoz és terhes vagyok..4 hetes.ne add fel söt ne mondj le rola..hisz jok a jelek..nekem van hasszurka és fáj a mellem..de nem kötelezö hogy mindenkinek igy legyen..szerintem ne aggodj..várj még pár napot..és tesztelj.várd meg hogy ne jöjjön meg..ja és az elsö babommal 3 honapig menzisztem...puszi
2008. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel.A folyás jó jel,ha sűrű,fehér.Sztem ha holnap nem jön meg,holnapután reggel tesztelj!Szorítok!!! 7 hetes kismama
2008. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az a pati?
2008. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem:Szerintem pattanásra gondolnak!
2008. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen....
2008. ápr. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!