Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell a cl-t (cover...

Hogyan kell a cl-t (cover line) berajzolni a görbébe?

Figyelt kérdés
A babatervezők otthonáról töltöttem le az excell táblát, csak arra nem találtam utalást, hogy hova kell húzni a cover line-t. Ha a ciklusban többször esett le a hőmérséklet, akkor a legutolsó leesést követően volt a peteérés és ovuláció?
2008. ápr. 14. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy a peteérés előtt alacsonyabb hőmérsékletben a legmagasabb érték szintjére húztam a cl-t (ez a vízszintes vonal)!! Remélem, segített. Ja és igen, az utolsó leesést követően volt a pé (ez a függőleges vonal).
2008. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még egy kérdés: a függőleges vonalat mennyivel a leesés után kell húzni?
2008. ápr. 14. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Na hát ez az amit én se tudom biztire (azt hiszem amikor épp elindul a hőd fölfele, meg az ovuteszt szerinti utolsó pozi nap utáni negatív napkor)...én mindig úgy csinálom, hogy nem vonalat húzok, hanem besatírozom azt a 2-3 napot függőlegesen, amikor valószínű a pé. Én kérdeztem régebben vmi ilyesmit és sajna kevés válasz volt, de nézd meg esetleg.
2008. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem ha a ciklus.hu oldalon vezeted, ott a rendszer magától behúzza és nem kell erőlködni, gondolkodni.

2008. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!