Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan száraz vagyok. Szexhez...

Olyan száraz vagyok. Szexhez is síkosító kell. Gátolja ez a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Van folyásom,változik is,de nem csúszok eléggé szeretkezés közben,pedig jól esik.
2009. jún. 13. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Peteérésed van? esetleg méhnyálkahártya vastagságot mértek már?

Csak mert az ösztrogéntől (is) lesz a síkosság, ami a méhnyálkahártya kellő vastagságát is előidézi, szóval ha száraz vagy, lehet nem termelődik elég ösztrogén hormonod, és így a nyálkahártya sem lesz elég vastag a megtapadáshoz.

De az is lehet hogy pusztán vmi lelki oka van amiért nem tudod mondjuk elengedni magad teljesen. (lehet hogy nem így van, csak ötlet ez is).

2009. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele, de én a párommal 7 év együtt lét után nem leszek nedves azonnal. És nem mindig van idő az egy órás előjátékhoz. Úgyhogy mi is használunk síkosítót. Semmi baj, attól még lehetsz terhes. Én már kétszer voltam.
2009. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó válasz, mert nekem az ösztrogén szintem körül forog minden. Már jó ideje próbáljuk helyrebillenteni gyógyszeresen (is).

Nekem most már középidőben 10 mm fölött van a méhnyálkahártyám, ami köszönhető (lenne) az ösztrogén munkának. Ugyanakkor nincs tojásfehérje nyákom mint múlt hónapban. Az uh-on a 10. napon 15-17 mm-es tüszőt látott.

2009. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem találtak semmi szokatlant uh-on sem.hormonálisan sem.
2009. jún. 13. 08:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utalhat esetleg hormonproblémára,hogy hol itt,hol ott van pattanásom,de anyumnak is ilyen bőre van és sokszor terhes volt már.
2009. jún. 13. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
En is sajnos szaraz vagyok es hasznalnunk kell sikositot. Nekunk fel eve nem jott a baba mikor elmentem dokihoz. Kulfoldon elek itt aztan jo sokat kell varni, hogy hormonalisan barmit is kivizsgaljanak. :( Ezert elso lepeskent a dokitol kaptam egy olyan sikositot ami direkt arra van, hogy a spermaknak kedvezo felteteleket teremt, igy tovabb elnek es kevesebb pusztul el es nem utolso sorban sikos lesz a huvely. Elsore osszejott a baba pedig azt hittem ki tudja ez is milyen orultseg de ki kellett probalni mert maskent nem vizsgalnak meg hormonalisan csak akkor ha ez nem mukodik. Azert irtam ezt le mert talan ha bemesz a gyogyszertarba biztosan otthon is van olyan sikosito ami kedvez a kiskatonaknak. De szerintem a normalis sikosito sem lehet gond de azert kerdezz ra.
2009. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Használd a Pree-seed sikosítót. Az segíti a spermácskák előrejutását és tenyleg jó érzés is. A ph-ja is megfelelő, szóval nem gátolja, segíti a teherbeesést.
2009. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!