Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetem még, hogy baba...

Reménykedhetem még, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
A hőm ma reggelre 0,1 C-ot leesett! 37,1-ről 37-re! A melleim 2 napja feszünek, és a hasamban 5-6 napja szúrkálást érzek! Néha olyat, hogy a hüvelyembe is érzem a nyilalást! A számban pedig vas ízt érzek néha, de néha nagyon! A ciklusom rendszeresnek mondható 30-33 napos! Van még remény a babára?
2008. ápr. 14. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia...azt nem irtad hogy kimaradt -e a menzid..azt irod hogy rendszeres..én a kislányommal 3 honapig menzisztem.és igen lehetsz hiszen ezek babás tünetek de dobna egy pluszt a dolgon ha kimaradt a menzid..vagy csak várd meg hogy ne jöjjön meg és csinálj tesztet..én holnap reggel fogok..nekem 5 napja késik..drukkolok neked..én a hömet nem mérem mert sokan irják hogy terhesek még is alacsony nekik..szoval ezt a természetre bizom-.de nagyon sok sikert kivánok neked.
2008. ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és utolag még annyi hogy a remény hal meg utoljára.:D:D
2008. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még van kb. 3-5 napom hogy megjöjjön! Ha van kedved írj priviben! Nagyon nem akarom, hogy megjöjjön! A kedvem is néha nagyon rossz, és néha nagyon jó! Reggel hőhullámom volt, de rendesen! Még ennyi!
2008. ápr. 14. 07:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezeket a tüneteket produkáltam, a szurkálás, a hő, a vas íz, mellfeszülés. Nekem tegnapra nem kellett volna megjönnie, de sajnos napra pontos volt :(

Már lassan fél éve próbálkozunk, most volt az, h. elhatároztam, nem fogom figyelgetni magamat (a peteérést kivéve), ha jönni akar a baba, jönni fog. Felemészt a várakozás és a test minden apró jelének figyelése, aztán amikor meg megjön, 2-3 napig letargia...

De azért remélem, nem mindenki ilyen szerencsétlen és szorítok Neked, h. ne úgy járj mint én!

2008. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos még korai megmondani, hogy baba van-e a dologban.

Én is ebben a hónapban döntöttem úgy, mint az elöttem szóló: nem fogom figyelgetni magam, hő, nyálka, egyebek, mert már teljesen kikészülök lelkileg, ha nem jön össze. Majd jön a bébi, amikor neki kedve van, mi várjuk szeretettel, és addig is élem az életem. Persze nem dohányzom meg ilyesmi, sőt szedek vitamint is. Sok sikert nektek!


Egy 9 hónapja próbálkozó csaj

2008. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen vitamint szedsz? (utolsó válaszoló)
2008. ápr. 14. 08:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Azt irtad 3-5 nap mulva kell nem megjönnie,én csinálnék egy tesztet 5 nap mulva a helyedben,én az első mensi napomon teszteltem és már pozitiv is lett.A tünetek lehetnek terhességre utaló jelek.Sok sikert!!miota probálkoztok??18 hetes kismami
2008. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Januári mensim után - bár már akkor "elkéstünk" - jöttünk rá, hogy már nagyon szeretnénk egy babát! Ezért hát azt mondom, hogy február óta szeretnénk! Nagyon-nagyon! szorítsatok!
2008. ápr. 14. 08:41
 9/10 anonim ***** válasza:
mi is így vagyunk ezzel.rájöttünk hogy ebben az évben jöhetne egy második baba!márciusban volt az utolsó menszeszem és az első két hétben dolgoztunk is a babán.remélem összejött.mára(nem)várom a menszit.nagyon szomorú lennék ha megjönne mert a tervem az volt hogy év végén szülni szeretnék!idén még sosem késett.pontossan sajnos mindig megjött-remélem az égiek segítenek
2008. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SZIA VAN OLYAN TESZT AMI MÁR A MENSI MEGJÖVETELE ELŐTT 4 NAPPAL MUTATJA HA VAN BABA, NEKÜNK A MÁSODIKNÁL MEGMUTATTA, MOST MÁR A HARMADIK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK NAGYON TÜRELMETLENÜL
2008. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!