Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan érzésem van mintha...

Olyan érzésem van mintha fellennék fázva. ez terhességre utalo jel?

Figyelt kérdés

szeretnénk babát.15 honapja rajta vagyunk.Szokott késni de ennyit csak még 1-szer késett.ez az 52.napom szoval 3 hete késik. olyan érzésem van mint mikor felvan fázva a holyagom de most a méhemnél érzem.néha tompa menzis érzéseket is érzek. meg a melleim nőttek de nem feszülnek.

A hőm viszont nappal 37,2

reggel csak 36.6

MI A VÉLEMÉNYETEK ERRŐL?


LEHET BABA?


2008. ápr. 14. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet baba,tesztelj!az előbb írták hogy a hőmérőzés nem mindig jön be:alacsony értéket mutat mégis terhes az illető.köztünk szólva én sem hiszek benne!én is sokat pisilek és mára (nem)várom a menszit.én is rengeteget pisilek de nem vagyok felfázva.remélem baba de érzem azt a mindjárt megjön érzést és félek....te viszont örülj és ne várj tovább,tesztelj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Teszteltél??Kiváncsi lennék 3 hét után mit mutat?Gondolom te is:-))
2008. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nállam is az állandó pisilés volt,feszült a hólyagom csípni nem csípett csak feszítés.Utána derült ki már két hete késett hogy,babás vagyok 3.5év után!Szerintem teszteljél!!!üdv 27hetes kismama
2008. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de jo is lenne ha baba lenne. még ezt a hetet megvárom ha nemjön akkor tesztelek mindenkép
2008. ápr. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!