Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem, hogy babás legyek?

Van esélyem, hogy babás legyek?

Figyelt kérdés
az utolsó menstruációm 31.én múlt el,tegnap 12.én együtt voltam a párommal és ha jól számoltam hétfőn lesz a beágyazódás.Van rá esély?Nagyon szeretnénk babát,kb fél éve próbálkozunk,de mindíg csalódok!:(Most jókor voltunk együtt?
2008. ápr. 13. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
eLMÉLETILEG VAN, DE AHOZ ISMERNI KÉNE A CIKLUSODAT. HŐMÉRŐZZ. NEM BIZTOS, H AKKOR VOLT PÉ-D. NYÁKODAT NÉZTED, HŐD? TESZTET? LH TESZTET VETTÉÉL?
2008. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a ciklusomat.Szerdán volt pé.m(ilyenkor szurkál a hasam és mindig megérzem)De sajnos akkor nem tudtunk együtt lenni.Csak azért kérdeztem,mert az egyik válaszadó is ezt írta,hogy az a biztos,ha az utolsó mensi utolsó napjától számított 12.-ik napon kell együtt lenni(neki bevált).Majd meglátjuk nekem beválik-e.A köv. mensim 22-én esedékes és pontos mindíg.Drukkoljatok!
2008. ápr. 13. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarom lelombozni a tanacsot adot, de ha vkinek a cilkusa 15. napjan van pl. a peteeres, vagy meg kesobb, es 12. nap szexel, abbol nem elsz gyerek.

Nem a ciklusnap a lenyeg, hanem a oeteres eltalalasa.

OVULACIO TESZT!

Az elso honapban terhes lettem, mikor hasznaltam.

2008. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Mivel általában pontosan csak a teszt mutatja ki,hogy van -e peteérésed,ezért én a kiszámolt pe előttevaló és utánnavaló napokban is akcióznék a párommal,legalább 2 naponta.Tehát,legalább másfél 2 hétig,úgy hogy a kiszámolt pe-s nap is beleessen.Remélem érhetően írtam.Nekem bevált,14 hetes vagyok.Előfordul,hogy sikerül egy alkalommal is,de a több biztosabb... Érezzétek jól egymást... :-)
2008. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja,és rágörcsölni annyira nem ajánlott.Amúgy az úszóbajnokok kb.24-48 óráig életképesek.
2008. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!