Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek nagyon...

Van itt olyan akinek nagyon nehezen jött össze a baba, és mégis missed ab. lett a vége?

Figyelt kérdés

A műtét után mennyi idő után sikerült újra teherbe esni?


Nekem 2 év próbálkozás után sikerült teherbe esnem, de sajnos missed ab-al végződött tavaly novemberben:( Nagyon félek, hogy megint ilyen sokat kell majd várni, hogy újra teherbeessek:(


2012. márc. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnálom, hogy veled is megtörtént. :(

Mi másfél éve próbálkoztunk, amikor összejöttek az ikrek, de sajnos tavaly áprilisban missed ab-bal végződött a terhességem. :( Azóta megint csak a várakozás maradt nekünk. :(

Remélem, neked nem kell majd ennyit várnod! :)

2012. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy neked is átkellett élned:( Szörnyű!

Kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön babásnak lenned:)

2012. márc. 16. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztatni szeretnélek benneteket!

2007. augusztus óta próbálkoztunk a babával mikor 2008. júliusában megtudtam, hogy babát várunk- egy hónap múlva missed ab.-val végződött. Nagyon magam alatt voltam. Hát még utána, hogy nem akart hamar összejönni a pici. Újabb egy évet kellett várnunk és megfogant a kislányunk, aki ma már mindjárt két éves.

A szülés után 11 hónappal újra babát vártam, és szilveszterkor megszületett második kislányunk.

Nagyon nagyon fájt a pici elvesztése, és ma is úgy gondolok rá, mintha egy kicsi babám ment volna el. A missed ab. napja ma is egy "gyász" nap. Szóval elfelejteni talán sohasem fogom. De kislányaim rengeteg örömet adnak. Megérte várni rájuk.

Nálatok is lesz pici, ha itt az ideje. Tudom nehéz kivárni. Sok erőt hozzá!!!

2012. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3 év telt el és van eg aranyos 10 éves kicsifiam gyönyöru szép és okos olyan boldog vagyok. Türelem játék ne górcsölj rá jön ha jönni akar
2012. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt!Igaz nekem egy kicsit más a történet de azért leírom!2009 októberben 17 hónap után végre sikerült a baba, minden jól ment a 12.hétig amikor elkezdtem barnázni! Innentől kezdve 4 hetet töltöttem kórházban de a vérzés sajnos egyre erősödött annak ellenére hogy 24 órában feküdtem és sajnos a 16. hétn elvesztettük a mi pici fiunkat akire még mindig nagyon sokat gondolok! :( Ezután nekünk az orvos 6 hónap várakozást ajánlott amit ki is vártunk majd mikor letelt a 6 hónap elmentem dokihoz hogy minden rendben van-e. Ő mindent rendben talált megnézett ultrahangon peteérésem is volt és zöld utat kaptunk!Még abban a hónapban össze is jött és jövő hónap 11.-én lesz 1 éves a mi kisfiunk!Neked drukkolok hogy minél hamarább átélhesd te is ezt a boldogságot!Bocs ha hosszúra sikerült!:)
2012. márc. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt. Nekem 3 kislányom van az első spontán terhesség a második és harmadik lombik. Csodák csodája, hogy tavaly májusban terhes lettem 10 év után spontán és annyira akartuk a babát és missed ab lett. Azóta nekem sem sikerül, de elmentem orvoshoz ezért és azt mondta sikerülni fog, de adott egy kis gyógyszeres támogatást és én bízom benne, hogy sikerül. Nektek is ezt kívánom.
2012. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy leírtátok a Ti történeteiteket. Nagyon rossz tényleg, hogy ilyen sokunknak át kellett ezt élnie...Gratulálok azoknak, akiknek sikerült a baba! :)


Én sem adom fel a reményt, remélem nekem is hamarosan sikerülni fog, olvasva a Ti pozitív történeteiteket erőt adott egy picit nekem:)

2012. márc. 17. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!