Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha kb. a...

Lehetek terhes ha kb. a peteéréskor vagyok pasival de nem élvez belém?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 09:40
 1/7 anonim válasza:
persze hogy lehec...már az előváladék és tartalmaz életképes spermiumokat.....
2008. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hogyha nem jon elo váladék? asszem az mindenkinek máskor jon, nem?
2008. ápr. 13. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az előváladék lehet akár pár csepp is és még csak észre sem veszed. Szerintem ne kockáztass, hacsak nem készültél fel egy babára. Miért nem védekeztek???????
2008. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
azert kicsi a valoszinusege,en is a pasimmal gumi nelkul csinaltam mindig,s mikor erezte hogy megy el feltette,s soha nem volt semmi bajom,igaz hogy egy par tesztet azert csinaltam,de nem lett semmi ...sot peteereskor belemelvezett,es semmi,de azert ne kockaztass,lehet szerencsem volt,vegyel egy tesztet...
2008. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán teherbeeshetsz bármikor ha nem védekeztek. Ez a megszakításos módszer pedig az összes közül a legmegbízhatatlanabb! Ha nem akartok babát védekezzetek rendesen gumival vagy tablettával! Én nem rizikóztatnék a helyedben!
2008. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előváladékban is van sperma. Van akinek nem is látszik meg, hogy kijött, mert annyira kevés, de attól az még meg tud termékenyíteni.
2008. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod milyen kicsi egy sperma? Simán megtörténhetett. Bocs a hangemért, de komolyan nem értem. Azért van enyni abortusz, mert mindenki itt játszik a szerencsével.

És egy korábbi hozzászóló irja, h nála sose volt baj. ÉSSSSSSSSS? Mindenki azt hiszi, h vele nem történhet meg. Attól, mert másnál nem volt? VÉDEKEZZETEK!!!

És hogy mindenkit megrémisszek, még akkor sem vagytok teljes biztonságban.

Egy ismerősöm esete még azt is bizonyitja, hogy az elköttetés sem 100%, mert azután újra terhes lett. Persze ez már nagyon szélsőséges, de a sors kiszámithatatlan.

Ti meg ilyen könnyedén veszitek? Ha már ennyit akartok kockáztatni, inkább lottózzatok.

2008. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!