Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a teszt nem...

Lehetséges, hogy a teszt nem mutat semmit és mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem már a 6. napja késik. Nagyon érzékeny vagyok a szagokra, hányingerem van, néha alig bírok legyűrni pár falatot. Csináltam tesztet a 4. napon, a legérzékenyebb (10-es) teszt volt, nagyon nagyon halvány csík jött ki. Aztán vártam két napot és ma reggel is csináltam, (de csak 20-as tesztet kaptam a patikában) negatív lett. A hőm hüvelyben 37,1 reggel, állandóan az a megjön érzésem van, feszül a hasam és puffadt! Szerintetek a tesztek ellenére lehetek terhes?
2008. ápr. 13. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A jeleid biztatóak. Máskor is szokott késni a mensid, vagy csak most?

Ha pontos a ciklusod, lehet, hogy csak kevés a hcg hormonod. Ha a jövő hét vége felé sincs mensi, irány a doki.

Sok sikert! Szorítok!

2008. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szokott késni a mensim, 32 napos a ciklusom. De a 6 napot már ahhoz számoltam! Nagyon remélem, hogy tényleg csak a hormonszintem alacsony! Köszi a drukkolást! :))
2008. ápr. 13. 08:57
 3/12 anonim ***** válasza:

BIztatok a "jeljeid"!NAgyon szoritok neked!

Nekem is atlagban 30-32 naposak a ciklusaim,de nekem a tegnap kimutatta :-D(nekem is a tegnap volt a 6. napom).

De emiatt ne keseredj el a baratnom tobb mint 2 honapos volt es meg akkor is "-" tesztet csinalt,most meg egy 6 hetes kisfiu boldog anyukaj!

Varj meg par napot,es keress fel 1 dokit.Addig is csinalhatsz meg par tesztet.Sose lehet tudni...

Sok sikert!

2008. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A masodik valasz ado vagyok!

A teszten a halvany csik az is pozitivnak szamit!Mert ha nem lennel terhes abszolut nem is mutatna a masodikat.Ha ket vonal volt de halvamnyan az tuti +!

2008. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Engem nagyon zavar, hogy a második teszt semmit sem mutatott... Nem értem!

Köszi a bíztatást! Remélem én is úgy járok majd, mint a barátnőd! :)

2008. ápr. 13. 09:36
 6/12 anonim ***** válasza:

10es és 20as teszt között óriási különbség van! Lehet, hogy 20assal csak 1 hónap múlva tesztelsz pozitívat...

Én hinnék a 10esnek, de azért szintén 10essel próbáld meg 1 hét múlva! Addig is kitartás! Vigyázz magadra!

2008. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia..pont most irtad le hogy nem kaptál olyan érzékenységü tesztet..ugyhogy két csik az két csik..lehet 2-3 nap mulva már az összes kimutatja..mindazonáltal lehet hogy nem akkor volt pé-d és ezért kevés még a hcg-d..ugyhogy szerintem baba van a pocodban...nekem ma 4 napja hogy késik..fáj a mellem,hányingerem van...drukkolok...irj privit ha akarsz
2008. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia. Nem tudom, hogy most 16.-án tudsz-e valami biztosat, de nekem 2hónapos koromig semelyik teszt nem mutatott pozitívat. Van amelyik semmit sem. Hormonszint függő lehet a dolog.Kitartás!
2008. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nini24 ***** válasza:

Szia!


Pozitív lett a teszt? Puszi!

2009. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, végül pozitív lett a teszt és ma már 10 hetes a kisfiam! :)

Puszi

2009. ápr. 6. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!