Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a menszim....

11 napja késik a menszim. Elsö két napon volt egy kis görcsöm de el mult, és azota semmi.36.8 volt a höm, két napja le esett 36.3 ra, de a menszim mégsem jött. Tesztet nem merek csinálni, mert félek a csalodástol. Van még esély?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Rendszeres a ciklusod?

Elvileg ha leesett a hőd akkor nincs baba!

De én már annyi mindent olvastam ezzel kapcsolatban hogy szerintem nem is érdemes mérni!

Bár az hogy leesett tényleg arra utal hogy nincs baba,ezt mindenhol alátámasztják!

Biztos meg fog jönni pár napon belül!

Nekem a legutóbbi mensim 3. napján esett le a hőm!Csodálkoztam is!

2012. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen általábann rendszeres aciklusom.
2012. márc. 16. 08:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj! Ez a hőmérős dolog nem mindenkinek jön be. Ennyi késés után már tuti kimutatja a teszt, ha van baba. De ha esetleg nincs, azt is jó megtudni. Jobb, mint a bizonytalanság, nem?
2012. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lassán három éve probálkozunk.Állitolag a férjemmel van gond,de nem hormonális,ugy hogy minden honapbann ez van nálunk,már egy gyogyszertárnyi tesztet elhasználtam.Mindig reménykedem hogy hátha!!!
2012. márc. 16. 09:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg van a bibi!

És nem tudják a férjed kezelni?

Ha gond van vele akkor nem fog össze jönni!

2012. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi komolyabb kezelést nem csinálnak vele,beszedettek egy csomo reklám gyogyszert és annyi.Romániábann élünk,sajna ez van!
2012. márc. 16. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:

pfff!Hát igen,ennyit az orvostudományról!:S

És nem tudtok Magyarországra jönni?Hátha itt adnak normális gyógyszert!

2012. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A férjem most kint van német országbann,megprobálja ott ki vizsgáltatni magát ha össze jön.
2012. márc. 16. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Na az jó!

Sok sikert kívánok nektek és minél hamarabbi babázást!:)

2012. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépenn!
2012. márc. 16. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!