Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10-es teszttel mensi előtt...

Ha 10-es teszttel mensi előtt 2-3 nappal negatív lett, mennyi esélyem van még babára?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek negatívat mutatott a nagyon érzékeny teszt mensi előtt, aztán végül baba lett belőle?

2012. márc. 16. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mensi előtt totál felesleges tesztelni. Van esélyed, de semmi értelme a tesztelgetésnek.
2012. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne totál felesleges??? Az első babámat mensi előtt két nappal kimutatta a teszt....
2012. márc. 16. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez a téma már kiborít!

Mikor fogják felfogni hogy nem kell megvárni a mensit,HA nagyjából tudod a fogantatás időpontját és ahhoz képest vársz 12-14 napot!!És ha az,mensi előttre tehető akkor NEM felesleges tesztelni!

Kedves Kérdező ha esetleg később volt peteérésed vagy nem tudod a pontos dátumot akkor célszerű megvárni a mensit,de ha van több teszted otthon 2 naponta lövöldözhetsz!:)

Szurkolok hogy baba legyen!

2012. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez a beágyazódás napjától is függ. A dokik azt mondják, hogy a nemvárt napján érdemes tesztelni vagy az utáni napon. Nekem első kislányomnál minden tünet megvolt és mégis negatív lett a teszt, aztán 3 napra rá pozitív. Ha nem jön a mensid a szokott időben akkor tesztelj. Nem biztos, hogy most pont akkor volt ovud, hogy most kimutassa. Lehet, hogy picit később volt és akkor később is lesz + a teszted.
2012. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi annak az okosnak aki lepontozott!

Ezt egy SZAKÉRTŐ írta!

Olvass és utána beszélgetünk:


"A legeslegkorábban a következő menstruáció első napja előtt 2 nappal érdemes megcsinálni a tesztet, de még ekkor is nagy valószínűséggel negatív lesz.


Ha rendszertelen a ciklusod, vagy együttvoltatok és szerinted akkor és ott teherbeestél, vagy gyanítod, mikor volt a fogantatás, akkor ahhoz a naphoz, amikor volt, számolj hozzá legalább 12 napot és akkor végezd el a terhességi tesztet.


Hamarabb megcsinálni felesleges, mert a fogantatás után kb. 7-12 nappal van a beágyazódás és a HCG hormon, amit a teszt kimutat, akkor kezd csak el termelődni."

2012. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy leghamarabb is akkor tesztelek, ha már késik a mensi legalább 2 napot, szóval én akkor tesztelek majd legkorábban. Lehet, hogy előtte is kimutatná már a teszt ha baba van, efelől nincs kétségem, viszont szerintem ha biztosra akarunk menni, érdemes kivárni azt, amíg késik a mensi. És még akkor se biztos, hogy kimutatja, mert lehet, hogy csak 1 hét késésnél fogja kimutatni a teszt.
2012. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lett baba?
2023. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!